شورای شهر پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان است/نصف جمعیت شاهین‌شهر را بانوان تشکیل می دهد

زهرا محمدی زراسوند به‌عنوان کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر در گفت‌وگوی تفصیلی با پایگاه خبری تحلیلی جویاآنلاین با بیان اینکه از دوران کوچکی تا هم‌اکنون در شهر شاهین‌شهر بزرگ‌شده‌ام و یکی از دلایل شرکت در انتخابات همین امر بود؛ که شهر را نسبت به سایر کاندیداهایی که تازه به شاهین‌شهر آمده‌اند بهتر می‌شناسم و برنامه‌های ویژه‌ای برای پیشرفت و آبادانی آن در حوزه‌های مختلف در نظر دارم، اظهار کرد: بیشترین برنامه‌ریزی این خادم مردم بر روی کارهای فرهنگی و دغدغه‌های بانوان از جمله (آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی و…) است.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه شهر صرفا تنها شهرسازی نیست بلکه شهر یک موجود زنده است، افزود: این شهروندان یک شهر هستند که به آن شهر هویت می‌دهند. پس باید در کنار فعالیت‌های عمرانی به کارهای فرهنگی نیز پرداخته شود.

این کاندید پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر تصریح کرد: یکی از دلایل حمایت از بانوان در شاهین‌شهر به این دلیل است که نصف جمعیت این شهر را بانوان تشکیل می‌دهند؛ و نقش بسزایی در فرهنگ و تربیت و همه‌چیز خانواده داشته و دارند.

++ نظر شما در مورد قبیله و داستان قبیله گرایی در شاهین‌شهر چیست؟

محمدی زراسوند با بیان اینکه ملت ایران را اقوام تشکیل داده‌اند، بیان داشت: اما ابتدا باید از افراد متخصص و کاردان و با تجربه حمایت شود؛ و خود را درگیر تعصبات بی‌جا نکنند.

++ به‌عنوان کاندید شورای شهر با توجه به شعار سال حضرت آقا (اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال) شما چه برنامه‌ای دارید؟

وی با بیان اینکه شورای شهر پل ارتباطی بین مردم و مسؤولان است، بیان داشت: تا جایی در وظایف شوراست و به او اجازه داده می‌شود. باید در زمینه اشتغال بخصوص با جذب سرمایه‌گذار در قسمت‌های مختلف شهر بیکاری را در شاهین‌شهر ریشه‌کن کند.

این کاندید پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر تصریح کرد: تنها معضل بیکاری را نمی‌توان در داخل خود شهر شاهین‌شهر حل‌وفصل کرد بلکه باید برای این امر از صنایع اطراف نیز کمک گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه بر روی جذب سرمایه‌گذار به‌خوبی کار نشده است، گفت: از زمانی که شوراها در شهر شاهین‌شهر فعالیت خود را آغاز کردند به‌نوعی فاصله طبقاتی در شهر نیز تا حدودی افزایش پیدا کرد و این نمی‌تواند زیبنده شهری همچون شاهین‌شهر باشد. در شهرداری شاهین‌شهر قانون بین همه به مساوات نیست.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top