صدای سیلی سپاه به داعش کاخ سفید و سازمان سیا را لرزاند

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: صدای سیلی که اخیراً سپاه به مقر اصلی تروریست‌های داعش در  سوریه وارد کرد کاخ سفید و سازمان سیا را نیز به لرزه درآورد.
 به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین از اصفهان،حسینعلی حاجی دلیگانی در سخنرانی پیش‌از این هفته خطبه های نماز جمعه شاهین‌شهر که به مناسبت روز جهانی قدس برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس سند راهبردی آمریکایی‌ها که توسط مؤسسه امریکن اینترپرایز، اندیشکده جنگ طلبان در سال ۱۹۹۷ میلادی تهیه‌شده است هدفی را پیش‌بینی کرده‌اند و آن چگونگی نحوه برقراری فعالیت‌های آمریکایی‌ها در منطقه ما است.

وی افزود: بر اساس این سند برای هر کشوری که در منطقه غرب آسیا که همان خاورمیانه باشد نهفته است یک نسخه‌ای پیچیده‌اند. برای ایران اسلامی نیز نسخه نرمالیزه شدن آن را پیش‌بینی کرده‌اند.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس ادامه داد: برای مسئله فلسطین و قدس شریف نسخه‌ای که پیچیده‌اند عبارت است از اینکه اگر توانستند با حمله مستقیم جبهه مقاومت را در هم بکوبند و اگر نتوانستند با ایجاد مسائل حاشیه‌ای این مسئله بسیار مهم را به دست فراموشی بسپارند.

وی با بیان اینکه تشریح اینکه چه کسانی مسئولیت اجرای این پازل را بر عهده بگیرند فرصت زیادی می‌خواهد، بیان داشت: در خصوص مسئله مهم فلسطین مثلث شومی تشکیل‌شده است که یک ضلع این مثلث آمریکای جنایتکار، یک ضلع دیگر حکومت وهابی صفت آل سعود و ضلع دیگر آن رژیم جعلی صهیونیستی یا همان اسرائیل غاصب است.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: یعنی همان مثلث عبری، عربی و غربی است که در منطقه شکل‌گرفته است. لذا آن جنگ ۳۳ روزه که در سال ۲۰۰۶ اتفاق افتاد را می‌توان در همین رابطه تفسیر کرد که با شکست سخت اسرائیلی پایان یافت.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۲۰۰۸ جنگ ۲۲ روزه راه‌اندازی کردند که توسط جبهه مقاومت باز شکست خوردند. بعدازآن در سال ۲۰۱۲ آن جنگ هشت‌روزه را انجام دادند و در آن جنگ نیز از جبهه مقاومت دوباره شکست خوردند و بینی ارتشی که ادعا می‌کرد سوم جهان و شکست‌ناپذیر است به خاک مالیده شد. حتی تا نزدیکی بر هم پاشیدن رژیم جعلی صهیونیست نیز رفت.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس گفت: بعدازاین همه شکست‌های پی‌درپی رژیم جعلی صهیونیست و حامیان غربی و عربی او نقشه دیگری کشیدند و به‌جای اینکه یهودیان در مقابل مسلمانان بی ایستند و جنگ راه بی اندازند به فکر، بر جان هم انداختن مسلمانان با یکدیگر افتادند و لذا نقشه دوم خود را اجرا کردند.

وی ادامه داد: به همین علت و برای این کار گروهک تروریستی داعش را با نام اسلام در مصر به وجود آوردند؛ و برای این کار ابتدا از سوریه شروع کردند به‌طوری‌که رئیس‌جمهور سوریه بشار اسد به محضر مقام معظم رهبری آمد و گفت ما دیگر توانایی مقاومت با این گروهک‌های تروریستی را نداریم.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: مقام معظم رهبری به رئیس‌جمهور سوریه ایستادگی و مقاومت در مقابل جبهه صهیونیستی را پیشنهاد کرد و امروزه می‌بینیم با وجود همه تهاجمات از سوی دشمنان و بعد از گذشت شش سال دولت سوریه قدرتمندتر از گذشته است.

وی متذکر شد: در عراق هم همین‌طور باعث شدند که ۱۱ لشگر عراق از هم متلاشی شود؛ و بغداد در آستانه سقوط قرار گرفت اما تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری جلوی این کار را گرفت و تیم مستشاری ایران از جمله سردار قاسم سلیمانی رفتند و نیروهای عراقی را سازمان‌دهی و در هشت محور قراردادند و از پایتخت عراق دفاع کردند.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش بعد از تخریب امکان مقدسه تصمیم داشت به سراغ ایران بی آیید چراکه اولویت اصلی آن‌ها ایران بود، اظهار کرد: امروز افتخار می‌کنیم به برکت و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری ما کجای منطقه قرار داریم و داعش که با حمایت اسرائیل و آمریکا آماده بود کجا قرار دارد.

وی با بیان اینکه امروز مساحت استراتژیک ایران اسلامی تا دریای سرخ و غیره توسعه پیداکرده است، افزود: صدای سیلی که اخیراً سپاه به مقر اصلی تروریست‌های داعش در دیرالزور سوریه وارد کرد کاخ سفید و سازمان سیا را نیز به لرزه درآورد.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه در ۸۰ شرکت دنیا راهپیمایی روز قدس انجام می‌شود. بیان داشت: تشکیل حزب‌الله در لبنان، تشکیل تیپ فاطمیون و انصار الله همه و همه به برکت انقلاب اسلامی است؛ و باید با اطمینان گفت که اسرائیل غاصب ۲۵ سال آینده را به برکت همین نیروهای انقلابی نخواهد دید.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

 

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top