عصر امروز؛

عباس احمدی رئیس جدید دادگستری شهرستان برخوار شد

عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام سید علی موسوی نژاد معاون قضایی دادگستری استان اصفهان و سایر مسئولان شهرستان برخوار آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان برخوار برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام سید علی موسوی نژاد معاون قضایی دادگستری استان اصفهان و سایر مسؤولان شهرستان برخوار آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دادگستری شهرستان برخوار برگزار شد.

معاون قضایی دادگستری استان اصفهان در این مراسم گفت: تکریم ارباب‌رجوع محور فعالیت‌های دادگستری است و مسئولان دادگستری باید ارتباط خود با مردم را بیشتر کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه در کل کشور کادر قضایی با کمبود نیرو مواجه است و باید فکری برای آن شود اما امسال مشکل نیروی اداری بهتر شده است و تا پایان سال ۴۰۰ نفر به کادر اداری دادگستری در استان اصفهان اضافه خواهد شد.
به اطلاع می‌رساند در این آیین عباس احمدی به‌عنوان رئیس جدید دادگستری شهرستان برخوار معرفی و از خدمات علی محمدی رئیس سابق تجلیل به عمل آمد.
احمدی پیش از این رئیس شعبه ۱۰۱جزایی دادگستری برخوار بود که قبلاً به‌عنوان مستشار دادگاه تجدیدنظر استان اصفهان منصوب‌شده بود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top