عدالت‌خواهی خواستار برخورد با مدیران نجومی بگیر شهرداری شاهین‌شهر شد بعد کارگران!

اگر قرار است جلوی اضافه کارهای بی‌ضابطه گرفته شود اول از مدیران با حقوق‌های بالا شروع شود نه اول از کارگر مظلوم!

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر این بار با اتکا به سند یا فرم دریافت حقوقی به سراغ سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری شاهین‌شهر رفته است خلاصه وضعیتی که در خرداد ماه صادر شده است.

که در این میان سه نفر از افراد فوق دارای دریافتی بالائی نسبت به سایر کارکنان می‌باشند، مخصوصاً مدیرعامل سابق سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری که اکنون شهردار یکی از شهرهای اطراف یا بهتر بگوییم شهردار دولت‌آباد برخوار است!

البته خالص پرداختی رقم ١٠ میلیون تومان نیست و اگر پاداش‌ها و کمیسیون‌ها و سایر را اضافه کنیم این رقم بسیار بیشتر می‌شود! دو معاون ایشان هم ارقام ۶ میلیون تومانی دریافت می‌کردند!

البته تا مهرماه مدیرعامل سازمان پارک‌ها همین حقوق را از شهرداری دریافت کرده است یعنی متأسفانه در این دوره شورا و شهرداری جدید نیز مانع این حقوق‌های بالا نشدند!

یک مسئله‌ای که باید حتماً مورد توجه شورای شهر جدید و شهردار قرار گیرد رعایت عدالت و انصاف است.

اگر شهرداری و شورای شهر قصد دارند جلوی پرداخت‌های غیر منصفانه و خلاف قانون را بگیرد ابتدا باید از مدیران نجومی بگیر خود شروع کند نه از چند کارگر و فرد قراردادی که شاید حقوق آن‌ها به دو میلیون تومان هم نمی‌رسد.

اگر قرار است جلوی اضافه کارهای بی‌ضابطه گرفته شود اول از مدیران با حقوق‌های بالا شروع شود نه اول از کارگر مظلوم!

اگر قرار است حتی مبالغی کسر گردد این‌طور نباشد که از یک کارگر قراردادی که حقوق وی دو میلیون است پانصد هزار تومان کسر گردد از یک کارمند رسمی با حقوق هفت یا هشت میلیون تومان هم پانصد هزار تومان کسر گردد!

این رویه واقعاً دور از عدالت است. ارقام باید بر اساس نسبت دریافتی حقوق باشد، تساوی در اینجا عدالت نیست.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top