عرصه انتخابات در شاهین‌شهر عرصه بسیار ناسالمی است/بودجه امسال شهرداری شاهین‌شهر ۱۶۷ میلیارد تومان است/پالایشگاه نفت شب عید ۵۰ میلیارد تومان عوارض به‌حساب شهرداری شاهین‌شهر واریز کرد

عرصه انتخابات در شاهین‌شهر عرصه بسیار ناسالمی است/بودجه امسال شهرداری شاهین‌شهر ۱۶۷ میلیارد تومان است/پالایشگاه نفت شب عید ۵۰ میلیارد تومان عوارض به‌حساب شهرداری شاهین‌شهر واریز کرد

حجت السلام روح‌الله بیدرام رئیس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر ظهر امروز در گفت‌وگوی تفصیلی با پایگاه خبری- تحلیلی جویاآنلاین، با تبریک فرا رسیدن میلاد با سعادت اولین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امیر مؤمنان علی (ع) و روز پدر در همان ابتدا گفت‌وگوی خود اظهارات مختلفی در مورد عرصه انتخابات، نحوه آرایش احزاب و گروه‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی در شهر شاهین‌شهر با توجه به حضور چند دوره در شورای اسلامی شهر، بسیار ناسالم دانستن عرصه انتخابات در شاهین‌شهر و وجود نوعی معامله‌گری و دلال‌بازی در این عرصه و نبود تقوا سیاسی پرداخت که مشروح آن در زیر به‌طور کامل به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

وی همچنین در این گفت‌وگوی تفصیلی به‌عنوان رئیس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر گریزی به فعالیت‌ها و دستاوردهای دوره چهارم شورا و شهرداری شاهین‌شهر زد و در همان ابتدا از موفقیت یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی شورای شهر در جذب سرمایه‌گذاری سخن به میان آورد و گفت: سال گذشته نزدیک به ۳۵۰ میلیارد تومان قرارداد اجرا شدن پروژه‌های سرمایه‌گذاری در شهر شاهین‌شهر بسته شد.

حجت السلام بیدرام در ادامه با پرداختن به جلوگیری از حیف‌ومیل‌ها در بودجه شهرداری شاهین‌شهر بیان داشت: بودجه ۱۶۷ میلیارد تومانی امسال شهرداری شاهین‌شهر که نزدیک به ۴۰ درصد آن جاری و مابقی آن عمرانی است. با شعار سال مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال) هم‌خوانی دارد.

وی همچنین با اعلام این خبر خوشحال کنند به مردم شاهین‌شهر تصریح کرد: شب عید نزدیک به ۵۰ میلیارد تومان از عوارض به حقی که نزد پالایشگاه نفت داشتیم به‌حساب شهرداری شاهین‌شهر واریز گردید و مردم شاهین‌شهر بدانند به‌عنوان نمایندگان آن‌ها در شورای شهر تا ریال آخر این مبلغ واریزی صرف احیاء و بازسازی فضای سبز آن‌ها خواهد شد و اجازه نخواهیم داد که ریالی از آن جزء برای رفاه و آسایش مردم این شهر جای دیگری مصرف شود.

رئیس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با حکیمانه خواندن شعار سال مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال) بیان داشت: انتخاب این شعار نشان از یک تحلیل و بررسی دقیق با توجه به نیازها و خلاء های کشور دارد.

وی با تاکید بر اینکه متاسفانه مسؤولان کشوری در حوزه تولید چندان رضایت بخش عمل نکرده اند، متذکرشد: هم اکنون در کشور با واردات بی رویه کالاهای خارجی روبه رو هستیم در حالی که مشابه این کالاها در داخل کشور نیز تولید می شود.

بیدرام اظهار کرد: واردات بی رویه کالاهای خارجی موجب تعطیلی صنایع و بی کاری هزاران کارگر در کشور شده است. این اتفاقات در حالی می باشد که خودمان در حوزه های مختلف از جمله تولید آهن و… به مرز خودکفایی رسیده ایم.

وی گفت: هر کس در هر جایگاه و مقامی هست باید به عنوان یک تکلیف شرعی به این پیام حضرت آقا نگاه کند. چراکه حل شدن بسیاری از مشکلات تولید و اشتغال جوانان کشور در گرو عمل به این شعار پرمحتوا است.

رئیس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر به نقش شورا در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری (اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال) اشاره کرد و ادامه داد: امکان اشتغالزایی به صورت مستقیم برای شورای شهر وجود ندارد اما شورا می تواند بسترهای اشتغال را در یک شهر فراهم کند.

وی افزود: همانند بازارهای فدک و میلاد در شاهین شهر که هر کدام نزدیک به ۱۱ میلیارد تومان در آن سرمایه گذاری شده است و زمینه های اشتغال برای ۳۵۰ نفر از جوانان این شهر نیز فراهم شده است. شورا می تواند عمل کند.

بیدرام تاکیدکرد: این همه حجم سرمایه گذاری که در دوره چهارم شورای شهر شاهین شهر صورت گرفته در نوع و تاریخ خود بی نظیر است. و در این دوره نزدیک به ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه های سرمایه گذاری برای شهر شاهین شهر تعریف شده است.

وی یادآورشد: بودجه شهرداری شاهین شهر در سال ۱۳۹۳ چیزی در حدود ۱۲۰ میلیارد تومان بوده است. یعنی در دوره چهارم ۱۰ برابر بودجه شهری، پروژه سرمایه گذاری تعریف شده است. که در یک سال و نیم گذشته نزدیک به ۳۵۰ میلیارد تومان قرار داد پروژه های سرمایه گذاری عملیاتی شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر با بیان اینکه تصمیم‌گیری شده است مجموعه سیتی سنتر نور تیرماه سال جاری در محله خانه کارگر به افتتاح و بهره‌برداری برسد، بیان داشت: این مجموعه به‌خوبی می‌تواند زمینه اشتغال‌زایی برای خیلی از جوانان این شهر را فراهم کند. همچنین پروژه‌های خوبی در بودجه امسال از جمله احیاء زمین چمن و فضای سبز دیده‌شده است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top