صفری خبر داد:

عضویت ۹۰۰ خبرنگار اصفهانی در سازمان بسیج رسانه

مسؤول سازمان بسیج رسانه استان اصفهان با بیان اینکه بیش از ۹۰۰ خبرنگار در استان اصفهان عضو سازمان بسیج رسانه هستند، گفت: همه مسؤولان باید پشتیبان جدی رسانه‌های فعال و پویا در حوزه‌های معیشتی و بیمه باشند.

رضا صفری مسئول سازمان بسیج رسانه استان اصفهان عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا، اظهار داشت: سازمان بسیج رسانه استان اصفهان با توجه به لزوم تربیت کادر مورد نیاز رسانه‌های مکتوب و مجازی در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی؛ دوره آموزش تخصصی خبرنگاری دفاع مقدس را در دانشگاه انتخاب برگزار کرذه است.

وی به مزیت‌های آموزشی دوره‌های خبرنگاری دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: از مهم‌ترین مزیت‌های فراگیری این دوره‌ها می‌توان به فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی گسترده توسط علاقه‌مندان به این حوزه در رسانه‌های عامه‌پسند، جریان ساز و تخصصی اشاره کرد.
مسؤول سازمان بسیج رسانه استان اصفهان نبود وحدت رسانه‌ای و صداقت بین برخی از اصحاب رسانه را یکی از مشکلات این حوزه در استان اصفهان عنوان کرد و افزود: همه مسؤولان باید پشتیبان جدی رسانه‌های فعال و پویا در حوزه‌های معیشتی و بیمه باشند تا بتوانند اهداف اصلی انقلاب را در راستای فرمایشات امام خامنه‌ای به‌خوبی منعکس کنند.

وی با بیان اینکه هر چند مدت یک‌بار سلسله جلسات بصیرتی با حضور اندیشمندان و نخبگان دانشجویی در خصوص موضوعات مختلف کشوری برای اعضای سازمان بسیج رسانه استان اصفهان برگزاری می‌شود، تصریح کرد: این نشست‌های تخصصی در واقع پل ارتباطی بسیار خوبی بین دانشگاهیان و اصحاب رسانه اصفهان جهت تولید محتوای فاخر و غنی می‌باشد. چراکه در این جلسات جدیدترین یافته‌های علمی و به روز دنیا مطرح و برای شرکت‌کنندگان بیان می‌شود.

صفری با تأکید بر اینکه جامعه هدف سازمان بسیج رسانه نسبت به سایر تشکل‌ها فرق می‌کند، گفت: سازمان بسیج رسانه استان اصفهان نزدیک به ۱۲ جامعه هدف که شامل صاحب‌امتیاز، مدیر مسؤول، سردبیر، خبرنگار، عکاسان، روزنامه‌نگاران و فعالین در عرصه مجازی می‌شود را دارد که هر کدام برای خود صاحب ایده و نظرند.

وی با بیان اینکه بیش از ۹۰۰ خبرنگار در استان اصفهان عضو سازمان بسیج رسانه هستند، ادامه داد: سازمان بسیج رسانه استان اصفهان با هدف بهبود شرایط کمی و کیفی و توانمندسازی اصحاب رسانه فعالیت می‌کند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان اصفهان خاطرنشان کرد: امسال برنامه‌ریزی کرده بودیم که برخی از اعضای سازمان بسیج رسانه را جهت پوشش مراسم اربعین حسینی(ع) به کربلای معلا اعزام نماییم که با این وضعیت نابسامان ارز فعلاً بعید می‌دانم که این امر بسیار مهم محقق شود.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top