فرماندار شاهین‌شهر و میمه برای مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و ایثارگران حتی یک خبرنگار را دعوت نکرد

فرماندار شاهین‌شهر و میمه برای مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و ایثارگران حتی یک خبرنگار را دعوت نکرد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین به نقل از سایت فرمانداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه علیرضا بصیری جزی فرماندار این شهرستان صبح روز دهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ در محل سالن جلسات فرمانداری بدون حضور حتی یک خبرنگار در آیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهین‌شهر و میمه که ظاهرا با حضور مدیرکل بنیاد شهد و امور ایثارگران استان اصفهان و امام‌جمعه شاهین‌شهر برگزار گردیده بود، طی سخنانی با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه ، اظهار کرد: خدمت به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران بسیار با اهمیت و دارای اجروقرب معنوی است.

وی در ادامه بر پیگیری رفع مشکلات و دغدغه‌های این قشر معظم تأکید می‌کند و می‌افزاید: ایثارگران و خانوادهایشان به عنوان اسوه‌های استقامت و برد باری در جامعه شناخته می‌شوند.

بصیری جزی تصریح می‌کند: بر مسئولین شهرستان فرض است با سرکشی مداوم و پیگیری مشکلات و ارائه خدمات لازم جهت رفع مشکلات پیش روی این عزیزان قدم بردارند؛ اما عنوان نمی‌کند که چرا برای مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان شاهین‌شهر حتی یک خبرنگار را به محل چنین مراسم مهمی دعوت نکرده است.

وی در ادامه با اشاره به دغدغه‌های خانواده‌های معظم  شهدا ، جانبازان و ایثارگران در خصوص اشتغال و مسکن گفت: شناسایی قابلیت‌ها و حمایت از کارآفرینی این قشر معظم نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد و لازم است با توجه به این مهم برنامه‌ریزی لازم در خصوص رفع موانع برداشته شود.

در پایان این مراسم مهم ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های علیرضا فتاح، آقای عباس طاهریان به سمت رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان شاهین‌شهر و میمه منصوب می‌شود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top