فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه خبر داد:

۸۰ پروژه عمرانی بااعتباری بالغ‌بر ۷۹ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: در هفته دولت ۸۰ پروژه عمرانی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی بااعتباری بالغ‌بر ۱۹۶ میلیارد تومان در شاهین‌شهر و میمه به بهره‌برداری می‌رسد.

علیرضا بصیری جزی امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویا در شاهین‌شهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت ازجمله شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: در هفته دولت ۸۰ پروژه عمرانی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی بااعتباری بالغ‌بر ۷۹ میلیارد تومان که با حضور مسئولین کشوری و استانی به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه ۱۳ دستگاه اجرایی در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه دارای پروژه عمرانی هستند، افزود: از ۸۰ پروژه ذکرشده ۵۱ پروژه در حوزه شهری و مابقی در حوزه روستایی و در بخش خصوصی خواهد بود، که مردم می‌تواند از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوند.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه به جزئیات این طرح‌ها و پروژه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: بیشتر این پروژه‌ها در حوزه برق‌رسانی به روستاها، راه‌سازی، آسفالت و روکش محور اصفهان به تهران، احداث کلانتری، پروژه‌های مخابراتی، احداث ساختمان دهیاری در چند روستا، طرح‌های کشاورزی و گازرسانی به واحده های صنعتی، تالار و رستوران وزوان، مجتمع گلخانه‌ای و نیروگاهی است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top