فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر خبر داد: سومین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه دی امسال برگزار می‌شود

فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه گفت: سومین یادواره ۶۶ شهید ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه اوایل دی امسال در شاهین‌شهر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا حمیدرضا یعقوبی صبح امروز در کمیته اخلاق و پهلوانی هیأت فوتبال این شهرستان اظهار کرد: سومین یادواره ۶۶ شهید ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه اوایل دی امسال در شاهین‌شهر برگزار می‌شود.
وی افزود:در این یادواره علاوه بر تجلیل از خانواده‌های شهید ورزشکار، از ورزشکاران و مربیان موفق در رشته فوتبال قدردانی می‌شود.
فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کرد: در سومین یادواره شهدای ورزشکار، از سه هزار ورزشکار فوتبالیست و خانواده‌های آنان در ورزشگاه تختی دعوت خواهد شد، همچنین برنامه متنوع باهدف آشنایی نوجوانان و جوانان با سرگذشت شهدای ورزشکار و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به آنان در ورزشگاه تختی و یا فرهنگ‌سرای شاهین‌شهر برگزار خواهد شد.
یعقوبی در این جلسه که رئیس هیأت فوتبال و مسؤولان پیشکسوتان و فرهنگی این هیأت حضور داشتند اظهار داشت: این یادواره با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانداری شاهین‌شهر و میمه، شورای اسلامی و شهرداری شاهین‌شهر به مدت یک روز برگزاری می‌شود.
وی از طراحی برنامه‌های این یادواره به‌صورت نمایش، سرود، طنز، حرکات خلاقانه ورزشی، سخنرانی‌های کوتاه کارشناسان خبره ویژه نوجوانان و برپایی نمایشگاه عکس و وصیت‌نامه شهیدان ورزشکار شهرستان شاهین‌شهر و میمه خبر داد.
فرمانده کانون بسیج ورزشکاران شاهین‌شهر و میمه بیان کرد: درخواست جامعه فوتبال از مسؤولان این است که زمین چمن تخریب‌شده ورزشگاه ملت دوباره احیاء و بازسازی شود، در این خصوص هنرمندان شرکت‌کننده در یادواره، برنامه‌ای برای مسؤولان و دلسوزان بخش ورزش اجرا می‌کنند.

(خبرنگار؛ پیمان محمدی) انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top