فروزنده / مردم ولایتمدار و انقلابی شاهین‌شهر و میمه در این دوره از انتخابات با چشم و گوش بازتری در صحنه حضور پیدا کنند

فروزنده / مردم ولایتمدار و انقلابی شاهین‌شهر و میمه در این دوره از انتخابات با چشم و گوش بازتری در صحنه حضور پیدا کنند

داوود فروزنده به‌عنوان کاندیدای انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر امروز در حاشیه ثبت‌نام برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر در فرمانداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویاآنلاین با تبریک عید باستانی(۱۳۹۶) و همچنین نام‌گذاری سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: این دوره از انتخابات شورای شهر اسلامی شهر شاهین‌شهر نسبت به سایر دوره‌های قبل متفاوت می‌باشد ازآن‌جهت که تعداد شرکت‌کنندگان در این صحنه افزایش‌یافته درحالی‌که تعداد اعضای شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر از ۱۱ نفر فعلی به ۷ نفر کاهش پیداکرده است.

وی با بیان اینکه صحنه رقابت کاندیداها در این دوره از انتخابات به خاطر کاهش کرسی‌های شورا به‌شدت افزایش‌یافته است، افزود: مردم ولایتمدار و انقلابی و همیشه در صحنه شاهین‌شهر و میمه باید در این دوره از انتخابات با چشم و گوش بازتری در صحنه حضور پیدا کنند. و افرادی را برای طبقه هفتم نگارستان شهرداری که محل جلسات و برنامه‌های مختلف شوراست انتخاب کنند که دارای شاخصه‌های مردمی، ولایت مدار، با تقوا و بصیرت، انقلابی و باتجربه و تخصص و از همه مهم‌تر دارای برنامه باشند. نه اهل قبیله و قبیله گرایی و لابی گرایی های سیاسی و یا اینکه وابسته به جناح خاصی باشند.

فروزنده همچنین قسمتی از رزومه کاری خود را عنوان کرد و گفت: دارای مدرک کارشناس ارشد معماری، شهرسازی، استادیار دانشگاه، منتخب یک‌صد مدیر شایسته کشوری سال ٩۵، دریافت نشان عالی مدیر شایسته ملی سال ٩۵، منتخب و برگزیده همایش تجلیل از رهبران صنعت، تجارت و توسعه ملی سال ٩١و٩٢، عضو سازمان نظام‌مهندسی، عضو انجمن نخبگان مدیریتی کشور، عضو انجمن معماران برتر کشور، برگزیده طرح معماری expo2020 دبی(با موضوع فرهنگ و هنر و تمدن) و راه‌یابی به مرحله دوم این همایش، پژوهشگر مدیریت شهری و مدیریت معکوس و نقش موثرکیفیت زیست پذیری در شهرسازی!

وی با پرداختن به سوابق مدیریتی خود اظهار کرد: نزدیک به ۳ سال است که رئیس هیئت‌مدیره شرکت برق تابان ،۴سال مدیرعامل شرکت دیلمان بتن سپاهان،٢سال مدیرعامل تعاونی مسکن مهر ٣شاهین‌شهر، مشاور و طراح شرکت تعاونی کارمندان دولت، مدیریت آتلیه مهندسی مشاور معماری سایا بوده‌ام.

وی در ادامه با پرداختن به سوابق اجرایی خود بیان داشت: اجرای پروژه مسکونی شهرک مروارید بندرعباس(شرکت نفت)-اجرا پروژه‌های متعدددرشاهین شهر، اصفهان، تهران، شیراز و….، همکاری و مشاوره در پروژه‌های عمرانی شهرداری شاهین‌شهر سال ٨۴ و٨۵، اجرای پروژه‌های عمرانی هسا،مشاوره و طراحی ویلاهای شرکت نفت در پروژه گچساران و کیش ازجمله سوابق اجرایی بنده می‌باشد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top