فروش ویژه همه فروشگاه‌ها در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان

مسئول اتاق اصناف شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان همه فروشگاه‌ها دارای فروش ویژه و فوق‌العاده هستند.

ابراهیم خسروی امروز در گفت‌وگو با صدای جویا، با تبریک ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن به فعالیت ۲۶ اتحادیه در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه اشاره و اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۶ هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب یکی از اولویت‌های مهم اتاق اصناف شهرستان شاهین‌شهر و میمه بوده است، افزود: متأسفانه بیشترین تخلفات صنفی نیز از ناحیه همین واحدهای صنفی فاقد مجوز کسب بوده است.

خسروی با هشدار به واحدهای صنفی بدون پروانه کسب تأکید کرد: چنانچه واحدهای صنفی بدون مجوز جهت دریافت مجوز به اتاق اصناف شهرستان شاهین‌شهر و میمه مراجعه نکنند با آن‌ها به‌شدت برخورد و صنف آن‌ها پلمپ خواهد شد.

وی با بیان فعال شدن سیستم باز‌رسی اتاق اصناف در یک سال گذشته یادآور شد: شکایت از اصناف شاهین‌شهر و میمه دو حالت دارد که عبارت از شکایت مردم از مغازه‌دارها و دیگری شکایت صنف از اتحادیه است.

مسئول اتاق اصناف شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه کمیسیون بازرسی اتاق اصناف هر هفته به تخلفات صنفی می‌پردازد، بیان داشت: شهروندان شاهین‌شهری و میمه‌ای می‌توانند شکایت خود را از اصناف به شماره تلفن گویای ۱۲۴ یا ۴۵۲۷۸۲۸۳-۰۳۱ اداره صنعت و معدن اعلام و یا با مراجعه حضوری به خیابان پروین اعتصامی نبش فرعی دو شرقی ساختمان اتاق اصناف طبقه دوم واحد بازرسی اعلام تا مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

وی همچنین ادامه داد: در جلسه‌ای که اخیراً با حضور مسؤولان کل اتحادیه‌ها در خصوص فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار شد. تصمیم‌گیری شد اصناف در این ماه مبارک هیچ‌گونه افزایش قیمت کالا یا جنسی نداشته باشند تا مردم به‌راحتی خرید کنند، به همین علت برای راستی آزمایی این موضوع بازرسین اصناف در سطح شهرستان به‌شدت فعالیت خود را دوچندان کرده‌اند.

خسروی از فروش ویژه و فوق‌العاده همه فروشگاه‌ها در سطح شهرستان شاهین‌شهر و میمه به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: با اتحادیه میوه و تره‌بار شهرستان نیز هماهنگی به‌عمل‌آمده است که در ماه مبارک رمضان زیرمجموعه‌های آن‌ها اجناس باقی‌مانده خود را به‌صورت صلواتی بین مردم بخصوص ایتام تقسیم کنند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top