فلسفی منش به‌عنوان مدیر جدید شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار معرفی شد

فلسفی منش به‌عنوان مدیر جدید شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار معرفی شد

فلسفی منش به‌عنوان مدیر جدید شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین از شهرستان برخوار، ظهر امروز طی جلسه‌ای در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برخوار که با حضور شهرام موحدی مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان و اسفندیار تاجمیری فرماندار برخوار برگزار شد مدیر جدید شبکه دامپزشکی این شهرستان معرفی گردید.

در این جلسه فرماندار  با برشمردن ظرفیت‌ها و نیازمندی‌های خاص شهرستان برخوار در حوزه دامپزشکی از جمله فعالیت بیش از یک‌صد مجموعه دام‌پروری بر اهمیت تقویت امکانات و حمایت از خدمات شبکه دامپزشکی به‌ویژه با رویکرد پیشگیرانه تأکید نمود.

تاجمیری با اشاره به بروز بیماری‌های مشترک انسان و دام طی ماه‌های اخیر در سطح کشور و استان اصفهان ادامه داد: با تلاش‌های مجموعه عوامل به‌ویژه شبکه دامپزشکی برخوار و اقدامات آموزشی پیشگیرانه و مقابله‌ای لازم، شاهد حداقل بروز موارد بیماری در سطح شهرستان بودیم.

در ادامه این جلسه شهرام موحدی مدیرکل محترم دامپزشکی استان در توضیحاتی به خدمات دستگاه متبوع اشاره و در زمینه تقویت اداره ذی‌ربط در شهرستان قول مساعد داد.

در پایان نیز از زحمات و تلاش‌های چندساله محمد حق‌شناس تقدیر و مجید فلسفی منش مسئول سابق واحد بهداشت شبکه دامپزشکی شهرستان اصفهان به‌عنوان مدیر جدید شبکه دامپزشکی شهرستان برخوار معرفی شد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top