قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خار چشم لیبرال‌ها (غرب‌زده‌ها)

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء خار چشم لیبرال‌ها (غرب‌زده‌ها)

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین به نقل از وزنه سیاسی طی یادداشتی آورده است که وقتی جریان لیبرال درون قوه مجریه به نهادهای برآمده از انقلاب اسلامی حمله می‌کند، باید رمز و راز حملات ددمنشانه آن‌ها برای ملت تحلیل شود و لذا حمله ناجوانمردانه جریان زر و زور و تزویر و در رأس آن‌ها جناب رئیس‌جمهور، به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء که بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان از دولت طلبکار است، خبر از توطئه‌ای حساب‌شده می‌دهد.

زیرا در هیچ کجای دنیا، فرد بدهکار با ادب، به طلبکار خود حمله و اهانت نمی‌کند! حال اگر رئیس‌جمهور یک مملکت، به پیمانکار انقلابی و طلبکار خود که هیچ منفعت شخصی در اجرا پروژه‌های دولتی نداشته، اهانت نماید، باید به این رئیس‌جمهور، حتی اگر عمامه بر سر داشته باشد شک کرد و او را لیبرال و غرب‌زده خواند!

پس؛ رمز و راز اهانت لیبرال‌های داخلی به قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء و عشق ورزیدن به شرکت‌های خارجی همانند، توتال و ایرباس فرانسه و بوئینگ آمریکا در کجا است؟!

سابقه شرکت توتال فرانسه در ایران، با بدعهدی و پرداخت رشوه، به‌طرف ایرانی گره‌خورده و به همین خاطر به این قبیل شرکت‌ها عشق می‌ورزند و در مقابل، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با کمترین قیمت و بدون پرداخت رشوه در مناقصه‌های داخلی شرکت کرده و برنده گردیده و لذا مورد غضب لیبرال‌ها و منفعت‌طلبان قرار می‌گیرد.

اقدامات حسن روحانی بر علیه سپاه پاسداران و قرارگاه خاتم، آن‌قدر مشمئز کننده بود که صدای هوشنگ امیر احمدی لیبرال ساکن آمریکا را هم درآورد و گفت: «من به سپاه به‌عنوان نیروی نظامی کشور احترام می‌گذارم و همیشه می‌گویم به سپاه هم در داخل کشور و هم در خارج ظلم می‌شود. شما نیرویی برای حفظ انقلاب اسلامی ایجاد کرده‌اید که وظیفه نظامی و دفاع دارند و به خطر می‌زنند و بعد به خاطر دفاعی که می‌کند بر سرش هم می‌زنیم؛ یعنی به او تفنگ می‌دهیم که از ما دفاع کند و وقتی به سمت دشمن تیراندازی می‌کند می‌گوییم این چه‌کاری است که می‌کنید؛ در برجام سپاه چیزی نگرفت درحالی‌که همه قاچاقچی‌ها و دور زننده‌های تحریم‌ها را از لیست تحریم‌ها برداشتند. درحالی‌که قبل از همه باید تحریم‌های سپاه برداشته می‌شد. مثلاً سپاه موشک لازم دارد اما شما می‌خواهید آن را از سپاه بگیرید و بعد تحریم‌هایش را هم حفظ می‌کنید؛ یعنی عملاً می‌خواهید سپاه را خلع سلاح کنید و تحویل آمریکایی‌ها بدهید؛ در قانون اساسی ایران آمده است که سپاه در دوران صلح در بازسازی شرکت کند؛ بزرگ‌ترین نهاد مهندسی در آمریکا army corps of engineers یا سپاه مهندسی ارتش است؛ یعنی آمریکا هم خاتم‌الانبیاء دارد. کسی بر سر آن‌ها نمی‌زند درحالی‌که یک نهاد عریض و طویل است که بنیان‌گذار بسیاری از امور هست؛ آمریکایی‌ها سربازهایشان را می‌فرستند عراق و در آنجا ۱۰ هزار نفر را می‌کشند و بعد در کنگره ایستاده برای آن‌ها نیم ساعت به‌عنوان قهرمانان کشور دست می‌زنند اما اینجا ما سربازهایمان را به سوریه می‌فرستیم و بعد پشت سر آن‌ها حرف بد هم می‌زنیم و می‌گوییم آن‌ها در سوریه چکار می‌کنند. یک فرهنگ غلط بر علیه نظامی‌ها در این کشور وجود دارد که موجب می‌شود که سپاه خیلی مظلوم واقع شود.»

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top