محمود جهان خواننده موسیقی نواحی با جهان خداحافظی کرد

محمود جهان خواننده موسیقی نواحی با جهان خداحافظی کرد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین محسن آقایی مدیر گروه موسیقی «آوای موج» با تائید این خبر اظهار کرد: «محمود جهان» شب گذشته پیش از اجرا در شهرستان ماهشهر به دلیل مشکل قلبی به بیمارستان منتقل شد و صبح امروز براثر عارضه قلبی در همان‌جا از دنیا رفت.

وی افزود: محمود جهان قرار بود همراه گروه موسیقی «آوای موج» در تاریخ ۱۹ مردادماه امسال در تهران اجرا داشته باشد.

مدیر این گروه موسیقی – درباره کنسرتشان تصریح کرد: در تنظیم قطعات کنسرت تالار وحدت، چند قطعه با همراهی پیشکسوت صدای جنوب کشور، محمود جهان، اجرا می‌شود.
اما آقایی پس از درگذشت محمود جهان، درباره برگزاری این کنسرت به خبرنگار ایسنا گفت: برنامه یادشده برگزار نخواهد شد و به‌جای آن مراسم یادبودی برای این خواننده موسیقی نواحی در تالار وحدت برگزار می‌شود.
«جهان» آذرماه سال گذشته نیز همراه گروه «آوای موج» پس از گذشت ۲۰ سال، بار دیگر در بوشهر، زادگاه پدرش، به اجرای برنامه پرداخت. این خواننده در سال ۱۳۳۰ در شهر آبادان به دنیا آمده بود. «امید جهان» فرزند این هنرمند است که او نیز مانند پدر در حوزه موسیقی فعالیت می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی جویاآنلاین ضایعه درگذشت این خواننده موسیقی نواحی را به جامعه فرهنگی و هنری کشور، دوستداران و خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال غفران و رحمت الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای خانواده محترمش مسئلت می‌نماید.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top