مخالفت اعضای سازمان تاکسیرانی شهرداری شاهین‌شهر با ریاست حق‌شناس گرگابی

مخالفت اعضای سازمان تاکسیرانی شهرداری شاهین‌شهر با ریاست حق‌شناس گرگابی

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین‌شهر اصفهان، با روی کار آمدن اعضاء پنجمین دوره شورای شهر و انتخاب شهردار جدید، مدیران تازه از راه رسیده دست به اصلاحاتی در بدنه شهرداری شاهین‌شهر زده‌اند که در اخبار قبلی نیز به آن‌ها اشاره کردیم(شبکه‌های اجتماعی و سایر) حالا ظاهراً در پی این اصلاحات، اکثریت اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر شاهین‌شهر نوبت به سازمان تاکسی‌رانی این شهر رسیده است.

به همین خاطر  بیش از ۱۱۰ نفر از رانندگان سازمان تاکسیرانی شهرداری شاهین‌شهر در ابتدای مهرماه امسال با نوشتن و امضای نامه‌ای چهارصفحه‌ای به علیرضا بصیری جزی فرماندار و نماینده دولت در شهرستان شاهین‌شهر و میمه که عضو هیات مدیره سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و همچنین مدیرعامل سابق این مجموعه نیز می‌باشد. با دست به دامن شدن وی، خواستار جلوگیری از به ریاست رسیدن محمدعلی حق‌شناس گرگابی معاون سابق این مجموعه توسط برخی از اعضای شورای شهر شاهین‌شهر شدند.

برخی منابع آگاه اعلام کردند که آقای حق‌شناس یکی از فعلان ستاد انتخاباتی مهرداد مختاری رئیس کنونی شورای شهر شاهین‌شهر بوده است و به همین خاطر آقای مختاری به‌پاس تلاش‌ها و زحمت‌هایی که این شخص در ستاد انتخاباتی او انجام داده است فارغ از تخصص و راضی بودن اعضاء و تاکسی‌داران زحمت‌کش شاهین‌شهری در تلاش هست تا او را بر سر کرسی ریاست تاکسیرانی شاهین‌شهر بنشاند.

به دلیل احتمال برخی حاشیه‌سازی‌ها برای رانندگان زحمت‌کش این سازمان کدهای آنان در این نامه پنهان‌شده است، همچنین نامه بالا کپی نامه اصلی هست که به دست ما رسیده است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top