یادداشت/

مدیران قاچاقچی و آویزان انگار جهیزیه جمهوری اسلامی هستند

یکسری مدیران آویزان کشور شده‌اند که نه شجاعت دارند که بگویند ما نمی‌توانیم کار بکنیم و کنار بروند و نه کسی جرأت کنار زدن آن‌ها را دارد و لذا انگاری جهیزیه جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش صدای جویا از اصفهان، وزنه سیاسی در شبکه اجتماعی تلگرام مطلبی را تحت عنوان «مدیران قاچاقچی و آویزان» مطرح و گفته است، دادستان کل کشور حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری، در جمع فرماندهانی که وظیفه مبارزه با قاچاق را بر عهده دارند، از مدیران دولتی و فرزندان آن‌ها که به‌عنوان قاچاقچی در کشور فعالیت می‌کنند، رونمایی کرده و می‌گوید: «ما می‌بینیم برخی از مقامات و کسانی که باید دلسوزانه در عرصه مبارزه با قاچاق فعال باشند خودشان یا به نحوی سهم دارند یا فرزندانشان یا کسانی که به آن‌ها وابسته هستند، آن وقت چطور انتظار داریم مبارزه به نتیجه برسد؟ …هنوز در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز رئیس‌جمهور نماینده خود را معرفی نکرده است. این حکایت از چه دارد؟»

این روزها اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور ریل عوض کرده و درباره مدیران آویزان می‌گوید: «یکسری مدیران کم انگیزه یا بی‌انگیزه همین‌جوری آویزان کشور شده‌اند که نه شجاعت دارند که بگویند ما نمی‌توانیم کار بکنیم و کنار بروند و نه کسی جرأت کنار زدن آن‌ها را دارد و لذا انگاری جهیزیه جمهوری اسلامی ایران هستند که باید تا آخر حفظ شوند.»

نتیجه خبرهای موثق دادستان کل کشور و معاون اول رئیس‌جمهور، در برخی از مصوبات هیئت دولت، یا مجلس شورای اسلامی قابل مشاهده است! مثلاً؛ وقتی با واردات برنج یا خودرو، برای چند روز محدود، موافقت و بعد از چند روز، ممنوع می‌گردد! یا اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی، حاضر به تصویب و اعلام محل منابع مالی تبلیغات انتخاباتی خود و رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی نیستند؟! و یا در مصوبه‌ی مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر خلاف سیره امام علی علیه‌السلام و بزرگان دین، افشاء اموال مسئولین کشور از سوی مردم، جرم محسوب می‌گردد!

با عنایت به توضیحات فوق، شناسایی مدیران آویزان و برخی از مقامات مسئولی که با فرزندان و وابستگانشان به کار قاچاق کالا مشغول‌اند، اهمیت دارد؟! زیرا اکثر مدیران قاچاقچی و فرزندان آن‌ها و یا مدیران آویزان، وظیفه تأمین هزینه تبلیغات انتخاباتی برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی را با پول‌های کثیف قاچاق کالا و ارز، به عهده می‌گیرند! و لذا نتیجه چرخه فاسد مدیران قاچاقچی و آویزان، در برخی از بخش‌های قوای کشور، قابل رؤیت است!

اگر دادستان کل کشور و معاون اول رئیس‌جمهور، این‌گونه خبرها را از روی دلسوزی اعلان کرده و به دنبال جلب اعتماد از دست رفته‌ی ملت هستند، پس باید درنگ نکرده و اسامی مدیرانی که خود و یا فرزندان و وابستگانشان در امر قاچاق فعالیت دارند، افشاء نمایند و سپس، اگر جناب آقای حسن روحانی راست می‌گوید، نسبت به پاک‌سازی مدیران قاچاقچی و آویزان اقدام و بعد از آن، قوه قضاییه با پشتوانه مردم، به محاکمه آن‌ها بپردازد.

زیرا این جماعت نابکار، چندین سال است که جلوی تحقق دولت اسلامی را گرفته‌اند و لذا وظیفه‌ی آقایان منتظری و جهانگیری، تنها اطلاع‌رسانی نیست، بلکه آنچه برای ملت اهمیت دارد، برخورد با مدیران دزد، قاچاقچی و آویزان است، پس؛ مردم منتظرند، این بار مردم را ناامید نکنید.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top