مدیرعامل شرکت قند نور سپاهان؛ حوزه تولید قند و شکر در کشور نیازمند حمایت دولت است

مدیرعامل شرکت قند نور سپاهان؛ حوزه تولید قند و شکر در کشور نیازمند حمایت دولت است

مدیرعامل شرکت تولیدی و صنعتی قند نور سپاهان گفت: اگر همان‌طور که در بالا اشاره شد، دولت به‌خوبی از حوزه ما (تولید قند و شکر) در کل کشور حمایت نمایید ما حتی می‌توانیم محصولات خود را به کشورهای مختلف جهان از جمله اروپا و آمریکای لاتین صادر و با آن‌ها رقابت کنیم.

علیرضا دادخواه امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویاآنلاین در شاهین‌شهر با بیان اینکه شرکت صنعتی قند نور سپاهان از ۱۳۵۶ فعالیت خود را با تولید انواع محصولات مختلف زیر نظر کارشناس سلامت و بهداشت آغاز کرده است، اظهار کرد: نزدیک به ۴۰۰ نفر کارگر در این مجموعه صنعتی مشغول به کار هستند که همه آن‌ها از این طریق امرارمعاش می‌کنند.

وی افزود: این شرکت با به‌کارگیری کارشناسان و نیروهای متخصص و مجرب و رعایت تمامی استانداردهای لازم و اخذ مجوزهای مربوطه بنا دارد در سال جدید که سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال می‌باشد، بیش‌ازپیش رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.

مدیرعامل شرکت قند نور سپاهان ادامه داد: به همین خاطر با بروز رسانی دستگاه‌ها، استفاده از نیروهای بومی جدید و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف از جمله ورزش و محیط‌زیست در نظر داریم که به شعار سال مقام معظم رهبری جامعه عمل بپوشانیم.

وی بیان داشت: لذا از مسئولین استان اصفهان، نمایندگان محترم مجلس و دولت‌مردان تدبیر و امید خواهان نگاه ویژه به این سمت‌وسو هستیم تا بتوانیم نقش خود را به‌خوبی در حوزه تولید و اشتغال به مردم ارزانی کنیم.

دادخواه با بیان اینکه یک درصد فروش سالیانه محصولات شرکت تولیدی و صنعتی قند نور سپاهان به‌حساب محیط‌زیست ریخته می‌شود، گفت:‌ اگر همان‌طور که در بالا اشاره شد، دولت به‌خوبی از حوزه ما (تولید قند و شکر) در کل کشور حمایت نمایید ما حتی می‌توانیم محصولات خود را به کشورهای مختلف جهان از جمله اروپا و آمریکای لاتین صادر و با آن‌ها رقابت کنیم.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top