رادمنش خبر داد:

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به شهرستان شاهین‌شهر و میمه سفر می‌کند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه گفت: هدف از سفر حجت‌الاسلام انصاری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان به این شهرستان دیدار با اصحاب هنر و رسانه است، تا در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفته و دستورات لازم جهت رفع آن‌ها را صادر نمایید.

فرزاد رادمنش عصر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا با بیان اینکه حجت‌الاسلام محمدعلی انصاری مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان فردا ۱۴ مردادماه ۱۳۹۷ برای اولین بار به شهرستان شاهین‌شهر و میمه سفر خواهد کرد، اظهار داشت: هدف از سفر مدیرکل جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به این شهرستان دیدار با اصحاب هنر و رسانه است.

وی افزود: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضمن بازدید و آشنایی با آثار و نحوه فعالیت هنرمندان شهرستان شاهین‌شهر و میمه از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این قشر قرار گرفته و دستورات لازم جهت بررسی و حل آن‌ها را صادر خواهد کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر با بیان اینکه جلسه بنیاد هم‌اندیشی هنر نیز با حضور حجت‌الاسلام انصاری مدیرکل ارشاد استان اصفهان و معاونان وی و همچنین هنرمندان شاهین‌شهری ظهر فردا در تالار شیخ بهایی برگزار خواهد شد، گفت: امیدوارم این سفر مایه خیر برکت برای اصحاب هنر و رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه شود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top