مدیر شرکت آب و فاضلاب شاهین‌شهر و میمه: قطعی آب در شاهین‌شهر تا ساعاتی دیگر پایان می‌یابد

مدیر شرکت آب و فاضلاب شاهین‌شهر و میمه: قطعی آب در شاهین‌شهر تا ساعاتی دیگر پایان می‌یابد

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه این قطعی آب تا ساعاتی دیگر پایان می‌یابد، گفت: این قطعی آب تنها مختص شاهین‌شهر نبوده و بخش‌هایی از استان اصفهان نیز دچار این مشکل‌اند.

قدرت الله احمدزاده مدیر آبفای شهرستان شاهین‌شهر و میمه در گفت‌وگو با خبرنگار جویا آنلاین با اشاره به قطعی‌های گسترده آب در چند روز گذشته در سطح شاهین‌شهر اظهار کرد: علت این قطعی آب به دلیل بارندگی‌های چند روز گذشته بوده به این دلیل که تصفیه‌خانه‌ها فعلا قادر به تصفیه تمام آب نیستند.

وی با بیان اینکه این قطعی آب تا ساعاتی دیگر پایان می‌یابد، افزود: این قطعی آب تنها مختص شاهین‌شهر نبوده و بخش‌هایی از استان اصفهان نیز دچار این مشکل ‌اند چراکه بارش‌های اخیر موجب کاهش کیفیت آب شرب شده بود. و متاسفانه چاه های استان هم ظرفیت و کیفیت چندانی برای انتقال آب به لوله ها را، ندارند.

مدیر شرکت آب و فاضلاب شاهین‌شهر و میمه ادامه داد: همکاران ما در قسمت تصفیه‌خانه تمام تلاش و کوشش خود را به کار بسته‌اند که این مشکل را به حداقل برسانند هرچند همچنان به دلیل مشکلات ناشی از نزولات آسمانی در روزهای گذشته یعنی گل‌آلود شدن آب امکان کامل تصفیه آب ورودی به تصفیه‌خانه کاملا وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: در پی سیلابی شدن مجددتصفیه خانه بابا شیخ علی، کیفیت آب شرب پایین آمده و با توجه به اینکه توان انتقال آب بیشتر از ۴۰ درصد ظرفیت تصفیه خانه نمی باشد؛ به همین دلیل با افت فشار و قطعی آب در برخی از مناطق مواجه هستیم.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top