مدیر مجموعه آفتاب شاهین‌شهر: مجموعه‌های ورزشی برای زنده ماندن نیازمند حمایت دولت و مجلس اند

مدیر مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی آفتاب شهرستان شاهین‌شهر گفت: چنانچه دولت و مجلس شورای اسلامی از مجموعه‌های ورزشی برای زنده ماندن حمایت به عمل نیاورند به‌زودی شاهد تعطیلی آن‌ها خواهیم بود.

بهرام عارفیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار صدای جویا در شاهین‌شهر اظهار کرد: مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی آفتاب شاهین‌شهر در سال ۱۳۸۱ نزدیک به ۱۴ سال پیش تأسیس شد و امتیاز آب استخر این مجموعه، آن زمان توسط کارشناسان اداره آب و فاضلاب استان اصفهان نزدیک به ۵۰ میلیون ریال برآورد و همان موقع هم تمام و کمال پرداخت گردید.

وی در ادامه افزود: هم‌اکنون بعد از گذشت ۱۴ سال از این موضوع درحالی‌که تاکنون دولت هیچ‌گونه تسهیلات یا کمکی به مجموعه فرهنگی و ورزشی و تفریحی آفتاب نکرده است در اقدامی تعجب‌برانگیز و غیر کارشناسی این مجموعه را مجبور  به پرداخت ۲۸۰ میلیون تومان حق امتیاز آب استخری که ۱۴ سال پیش‌پرداخت شده است کرده اند.

مدیر مجموعه آفتاب شاهین‌شهر با بیان اینکه مجموعه استخر آفتاب دارای ۴ مرحله تصفیه آب و سیستم ضدعفونی میکروب‌کشی می‌باشد، گفت: حداقل دست‌کم هفته‌ای ۲ بار به‌صورت سرزده مأموران شبکه بهداشت و درمان از این مجموعه ورزشی بازدید به عمل می‌آورند و روزانه نزدیک به یک‌صد نفر آقایان و بانوان در نوبت‌های زوج و فرد و کاملا به‌صورت جداگانه در این مجموعه فرهنگی و تفریحی به ورزش می‌کنند.

وی با بیان اینکه ۸۰ نفر اعم از کارگر، نظافت کار، مدیر، مربی، پذیرش، اطلاعات، نگهبان و… در این مجموعه مشغول به کار هستند، تصریح کرد: چنانچه دولت و نماینده مردم در شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی از این مجموعه و همچنین سایر مجموعه‌های ورزشی برای زنده ماندن حمایت به عمل نیاورند به‌زودی شاهد تعطیلی آن‌ها خواهیم بود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top