علی عباسی:

مسؤول اتحادیه املاک شاهین‌شهر نماینده استان اصفهان در اتاق اصناف ایران شد

علی عباسی مسئول اتحادیه املاک و اتومبیل شهرستان شاهین‌شهر و میمه به‌عنوان نماینده استان اصفهان در اتاق اصناف ایران انتخاب شدند.

عباسعلی علی عباسی جزی مسئول اتحادیه املاک و اتومبیل شهرستان شاهین‌شهر و میمه ظهر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان با تبریک عید قربان اظهار کرد: پیرو ابلاغ دستورالعمل نحوه برگزاری انتخابات نمایندگان اتاق اصناف استان‌ها برای اتاق اصناف ایران، انتخابات جهت تعیین نمایندگان استان اصفهان در این اتاق صنفی برگزار شد.

وی با بیان اینکه تعداد نمایندگان استان تهران در اتاق ایران حداکثر بیست نفر و سایر استان‏ها حداکثر ده نفر هست، گفت: تعداد نمایندگان اتاق شهرستان‌های هر استان در اتاق ایران یک نفر (رئیس اتاق مرکز استان) است و به ازای هر بیست هزار واحد صنفی، یک نماینده دیگر اضافه می‌شود که با نظارت کمیسیون مرکز استان و با رأی اعضای هیأت رئیسه اتاق شهرستان‌های آن استان به ترتیب اکثریت آراء انتخاب و به دبیرخانه هیئت عالی نظارت معرفی می‌شود.

مسؤول اتحادیه املاک و اتومبیل شهرستان شاهین‌شهر تصریح کرد: بنده نیز از سوی اتاق اصناف استان اصفهان به‌عنوان نماینده این استان در اتاق اصناف ایران انتخاب شدم که امیدوارم بتوانم از حقوق مردم و اصناف استان اصفهان در اتاق اصناف ایران به‌خوبی دفاع نماییم.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top