حجت‌الاسلام لطفی تاکید کرد؛

مسئولین برای رفع مشکلات مردم با همتی مضاعف تلاش کنند

امام‌جمعه علویجه اصفهان گفت: مسئولین برای حفظ و تقویت این اقتدار و عزت منطقه‌ای و جهانی باید با وحدت و همدلی برای رفع مشکلات مردم و کشور با همتی مضاعف تلاش کنند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، حجت‌الاسلام ابوالقاسم لطفی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر علویجه شهرستان نجف‌آباد ضمن تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: ایران اسلامی و این ملت فداکار به داشتن نیروی انتظامی مقتدر و امانت‌دار که مظهر اقتدار در برابر اخلال گران و نماد مهربانی در تعامل با مردم باشند، افتخار می‌کند.

وی افزود: اقتدار نیروی انتظامی و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نشانگر اقتدار این ملت ذلت ناپذیر است.

امام‌جمعه علویجه نجف‌آباد ادامه داد: وقتی مردم دنیا می‌بینند که چند تن از تروریست‌های مهاجم به خانه ملت و مرقد حضرت امام (ره) و دو تن از تروریست‌های حادثه تلخ و غم‌انگیز اهواز به دست نیروی انتظامی به هلاکت رسیدند طبیعتاً ناراحت و درصدد تضعیف این نیرو در افکار عمومی بر می‌آیند.

وی تصریح کرد: وقتی مردم دنیا می‌بینند که بالغ‌بر یک‌صد هزار نیروی بسیجی جان‌برکف در استادیوم آزادی گرد هم آمده و با مقام معظم رهبری با لفظ و عنوان امام خامنه‌ای و با شعاری که از اعماق جان و روحشان بر می‌خیزد می‌گفتند از تو به یک اشارت از ما به سر دویدن تجدید میثاق می‌کنند و آن سخنان حکیمانه و قاطعانه رهبر فرزانه انقلاب را می‌شنوند تصویر واقعی از اقتدار ایران در مقابل چشمانشان به تصویر کشیده می‌شود و خواب و خیالات خام دشمن را در هم می‌شکند.

حجت‌الاسلام ابوالقاسم لطفی تصریح کرد: بنابراین مسئولین برای حفظ و تقویت این اقتدار و عزت منطقه‌ای و جهانی باید با وحدت و همدلی برای رفع مشکلات مردم و کشور با همتی مضاعف تلاش کنند.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top