مسئول شورای هماهنگی برخوار؛

برخواری ها ۱۳ آبان با فریاد مرگ بر آمریکا اعلام انزجار خود را از استکبار به منصه ظهور خواهند گذاشت

مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی شهرستان برخوار گفت: مردم مؤمن و شهیدپرور برخوار ۱۳ آبان با فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل اعلام انزجار و تنفر خود را از استکبار به منصه ظهور خواهند گذاشت.

مرتضی داوری صبح امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری تحلیلی صدای جویا، با بیان اینکه راهپیمایی امسال ۱۳ آبان با شکوه تر از سال‌های گذشته در شهرستان برخوار برگزار خواهد شد، اظهار کرد: مردم همیشه در صحنه شهرستان امسال نیز همانند سال‌های گذشته در این مراسم حضور حداکثری خواهند داشت.
وی افزود: مردم مؤمن، انقلابی و شهیدپرور برخوار همگام با ملت بزرگ ایران با عزمی راسخ و بصیرت سیاسی و دینی بار دیگر به صحنه خواهند آمد و با فریادهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل خود اعلام انزجار و تنفر خود را منصه ظهور خواهند گذاشت و اجازه نفوذ دوباره آمریکا و آمریکایی را نخواهند داد.
مسئول شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی برخوار با دعوت از آحاد ملت شهیدپرور برای شرکت در راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی تصریح کرد: راهپیمایی روز ۱۳ آبان در دولت‌آباد به‌عنوان مرکز شهرستان رأس ساعت ۹ از میدان انقلاب، بلوار طالقانی، سه‌راهی امام رضا (ع) و پایان مسیر قبور شهدای گمنام (مقبره سید محمد) که سخنران این برنامه حجت السلام محمودآبادی امام‌جمعه دولت‌آباد خواهد بود.
انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top