مقام معظم رهبری همانند شهید مظلوم بهشتی انسانی متعبد و به‌شدت با طاغوت‌ها مخالف‌اند

مقام معظم رهبری همانند شهید مظلوم بهشتی انسانی متعبد و به‌شدت با طاغوت‌ها مخالف‌اند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: مقام معظم رهبری نیز همانند شهید مظلوم بهشتی انسانی متعبد و به‌شدت با طاغوت‌ها مخالف هستند.

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین به نقل از خبرگزاری ایسنا منطقه اصفهان در شاهین‌شهر و میمه، محسن بوسعیدی در نشست خبری خود با خبرنگاران با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه ۱۳۶۰ ازجمله شهید بهشتی اظهار کرد: بین علمای شیعه امام خمینی (ره) تنها کسی بود که وصیت‌نامه ایشان با این جمله معروف از حدیث شریف ثقلین شروع‌شده است که هیچ‌گاه گمراه نمی‌شوید تا وقتی به قرآن و عترت یا همان اهل‌بیت (ع) پیامبر اکرم (ص) تمسک داشته باشید.

وی با بیان اینکه کسانی که نگران آینده کشور هستند باید کمی تأمل کنند که چرا امام خمینی (ره) ابتدای وصیت‌نامه خود را با حدیث شریف ثقلین شروع کرده است. افزود: باید همه بدانند آینده جوانان و کشور وابسته به این دو چیز مهم و ارزشمندی است که امام (ره) در ابتدای وصیت‌نامه الهی و سیاسی خویش به آن اشاره‌کرده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن کریم نیز می‌فرمایند: که انسان با تقوا و متعبد هیچ‌گاه در بن‌بست قرار نمی‌گیرد، تصریح کرد: در جایی دیگر خداوند متعال به‌خوبی می‌فرمایند که در رفتار و کردار بنده متقی سهولت قرار می‌دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه خداوند متعال برای انسان متقی قدرت تشخیص حق از باطل قرار می‌دهد، بیان داشت: امام (ره) با عمل و تمسک به قرآن و عترت برای کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصمیم‌گیری می‌کردند.

بوسعیدی خاطرنشان کرد: شهید مظلوم دکتر آیت‌الله بهشتی از شاگردان امام (ره) همانند او خار چشم دشمنان بود و مظلوم زیست و به‌حق ایام هفته قوه قضائیه نیز متعلق به وی ویارانش می‌باشد. مقام معظم رهبری در مورد او می‌فرماید: شهید بهشتی انسانی شدیداً باتقوا و متعبد بود؛ یعنی فقط و فقط بنده خدا بود و از بندگی شیاطین و انس و جنس شدیداً پرهیز می‌کرد؛ و شهید بهشتی بر این اعتقاد بود آن‌هایی که نتوانسته‌اند ساده زندگی کنند به‌درستی در مقابل طاغوت‌ها به مبارزه بپردازند.

و با بیان اینکه انقلاب با چهره‌های پرشور و شاداب تضمین می‌شود. گفت: با چهره افسرده نمی‌شود به جنگ طاغوت‌ها ازجمله آمریکا رفت چراکه چهره شاداب نتیجه آن این خواهد بود که باعث می‌شود شعارمان آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

دادستان عمومی و انقلاب شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه مقام معظم رهبری نیز همانند شهید بهشتی به‌شدت انسانی متعبد می‌باشند و به‌شدت با طاغوت‌ها مخالف بوده و هستند. اظهار کرد: مقام معظم رهبری لبخند به طاغوت‌ها را خیانت به‌نظام اسلامی می‌دانند؛ و حسب حرف‌ها و حاشیه‌سازی‌های دروغین طاغوت‌ها لکه سیاهی در زندگی شخصی مقام معظم رهبری و نزدیکان وی کسی نمی‌تواند یافت بکند.

وی یادآور شد: مقام معظم رهبری می‌فرمایند: مبارزه با استکبار و نظام سلطه به‌هیچ‌وجه تعطیل‌پذیر نیست و در جای دیگر نیز می‌فرمایند: دو خطا و اشتباه به افکار عمومی ما تزریق می‌شود و عامل این دو نیز ابتدا دستگاه استکبار به رهبری آمریکا و اسرائیل جهان خوار است و دوم برخی آدم‌هایی هستند در داخل کشور که یا وابسته به غرب یا پشیمان از تشکیل نظام اسلام که با منطق آن‌ها صورت نگرفته است.

بوسعیدی تأکید کرد: عامل دومی که در بالا به آن اشاره کردیم به‌گونه‌ای در داخل کشور تبلیغ می‌کنند که فریاد زدن بر سر آمریکا و اسرائیل از سر غرور است و منطقی نیست درحالی‌که امام فرمودند: هر چی فریاد دارید بر سر آمریکا و اسرائیل بزنید. چراکه هزاران دلیل از جمله قضیه برجام وجود دارد سازش با آمریکا هیچ‌چیزی را حل نمی‌کند. بلکه آن را بدتر خواهد کرد.

وی متذکر شد: اینکه برخی مسئولان با چراغ خاموش بروند و سندی را موسوم به ۲۰۳۰ یونسکو در خارج از کشور امضا بکنند، درحالی‌که سند توسعه ملی فرهنگی مربوط به آموزش‌وپرورش پس از ۵ سال از تصویب و ابلاغ آن در شورای عالی انقلاب فرهنگی، هنوز توسط دولت اجرایی نشده این اتفاق با سیاست‌های کلی نظام به‌شدت در تعارض است.

دادستان عمومی و انقلاب شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه کسانی که در جنگ حضور داشته اند می‌دانند که آتش به اختیار یعنی چه چراکه آتش به اختیار به معنی مدعایان پوچ به اختیار در بدنه انقلابی جریان کشور نیست، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین عرصه‌های فرهنگی کشور احیاء امربه‌معروف و نهی از منکر است. که قانون آن در ۱۳۹۴ به تصویب مجلس شورای اسلامی نیز رسید؛ و قانون‌گذار برای کسانی مانع این امر مهم شوند جرم عنوان کرده است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top