موضوع تنبیه بدنی مدرسه شهید شیرودی حبیب‌آباد در دست بررسی است/در صورت تائید خبر فوق با متخلف برخورد می‌کنیم

موضوع تنبیه بدنی مدرسه شهید شیرودی حبیب‌آباد در دست بررسی است/در صورت تائید خبر فوق با متخلف برخورد می‌کنیم

سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار با بیان اینکه موضوع تنبیه بدنی مدرسه شهید شیرودی حبیب‌آباد در دست بررسی است، گفت: در صورت تائید خبر فوق با متخلف برخورد می‌کنیم.

محمود سلطانی فر صبح امروز در گفت و گو با جویاآنلاین در مورد خبری مبنی بر تنبیه بدنی چند دانش‌آموز یک کلاس مدرسه ابتدایی شهید شیرودی حبیب‌آباد به دنبال عدم انجام تکالیف دانش آموزان با استفاده از شیلنگ به درخواست معلم آن کلاس توسط مدیر مدرسه که خبر آن در این چند روز اخیر ابتدا توسط یک سایت شهرستانی و بعد برخی از خبرگزاری‌ها به آن دامن زدند، اظهار کرد: بر اساس قانون، تنبیه بدنی امری خلاف و جرم است.

وی افزود: مطابق ماده ۷۷ آیین‌نامه انضباطی مدارس، هرگونه تنبیه از قبیل اهانت، تنبیه بدنی و تعیین تکالیف درسی فقط با هدف تنبیه ممنوع است.

سرپرست فرمانداری برخوار با اشاره به اصل موضوع مدرسه ابتدایی شهید شیرودی حبیب‌آباد ادامه داد: این اتفاق که توسط پدربزرگ یکی از والدین همان مدرسه مطرح‌شده و هنوز راستی آزمایی آن برای ما مشخص نشده است چراکه بعد از اطلاع یافتن از موضوع به‌عنوان نماینده دولت در شهرستان برخوار تیمی را از فرمانداری برخوار به همراه آموزش‌وپرورش برای مشخص شدن موضوع مأمور کرده‌ایم تا در صورت تائید شدن همچنین اتفاقی با آن مدیر متخلف بعد از طی شدن مراحل قانونی به شدت برخورد کنیم.

وی تصریح کرد: در تماس تلفنی که در این خصوص نیز با مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان داشتم موضوع پیش‌آمده را نه رد و نه تائید کردند. بلکه اظهار کردند که موضوع در دست پیگیری است.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top