نمایندگی سایپا شاهین‌شهر برای هفتمین سال پیاپی نمایندگی برتر کشور شد

نمایندگی سایپا شاهین‌شهر برای هفتمین سال پیاپی نمایندگی برتر کشور شد

مدیر نمایندگی شرکت سایپا شاهین‌شهر گفت: نمایندگی شرکت سایپا شاهین‌شهر برای هفتمین سال پیاپی به‌عنوان نمایندگی برتر کشور معرفی شد.

به گزارش جویاآنلاین از شاهین‌شهر، اکبر جهانگیری صبح امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران با بیان اینکه نمایندگی شرکت سایپا شاهین‌شهر از ۱۳۸۸ فعالیت خود را در شاهین‌شهر و بالاتر از نیروگاه شهید محمد منتظری آغاز کرد، اظهار کرد: از آغاز فعالیت تا هم‌اکنون توانسته‌ایم برای ۵۰ نفر به‌صورت مستقیم و برای بیش از یک‌صد نفر به‌صورت غیرمستقیم اشتغال‌زایی ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه روزانه نزدیک به ۲۰۰ نفر ارباب‌رجوع به این مرکز فروش محصولات مختلف خودرویی سایپا، پارس‌خودرو و زامیاد مراجعه می‌کنند، افزود: فروش محصولات خودرویی ذکرشده هم به‌صورت نقد و هم به‌صورت اقساط بلندمدت بدون ضامن و با شرایط کاملا ویژه در این نمایندگی نیز برای کمک به مشتریان صورت می‌پذیرد.

مدیر نمایندگی شرکت سایپا شاهین‌شهر با بیان اینکه مردم می توانند با شماره های ( ۰۳۱ – ۴۵۱۷۱۷۰۰ و ۴۵۲۴۴۰۴۲ ) جهت هر گونه پیگیری کار و مشکلات خود در ساعت اداری تماس حاصل فرمایند، ادامه داد: ارائه خدمات پس از فروش به کلیه محصولات گروه خودروسازی سایپا ازجمله کارت نارنجی و گارانتی بدنه و مرکز پرداخت خسارت بیمه ملت و همچنین مرکز مکانیزه معاینه فنی و برچسب CNG برای خودروهای سبک در این نمایندگی صورت می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه امسال نیز همانند سالیان گذشته نمایندگی سایپا شاهین‌شهر برای هفتمین سال پیاپی نمایندگی برتر کشور شد، خاطرنشان کرد: کسب این رتبه در حوزه به دست آوردن رضایت‌مندی مشتریان، عنوان رتبه برتر وزارت صنعت و معدن، نمایندگی ممتاز کشور و کسب گواهینامه‌ها و استانداردهای مختلف بین‌المللی ازجمله ایزو ۱۰۰۴ و ایزو ۱۸۰۰۱ و… بوده است. که لازم می دانم از همکاری نهادها و ارگان‌های دولتی همچون سپاه، استانداری اصفهان، شهرداری و شورای اسلامی شاهین‌شهر و نیروی انتظامی در به دست آوردن این موفقیت‌ها تشکر کنم.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top