بصیری جزی عنوان کرد؛

هدف اصلی دشمن القاء ناامیدی و ایجاد باورهای غلط در بین مردم هست

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه هدف اصلی دشمن القاء ناامیدی و ایجاد باورهای غلط در بین مردم هست، گفت: آن چیزی که اهداف پلید و شوم دشمنان را خنثی و بی‌اثر می‌کند وحدت و انسجام درونی مردم با همدیگر است.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، شامگاه ۴ شهریورماه ۱۳۹۷ علیرضا بصیری جزی در مراسم تودیع شهردار جدید شاهین‌شهر با تبریک فرا رسیدن عید ولایت به همه مسلمانان اظهار کرد: دشمن امروز کمر همت به کار بسته است که سرمایه عظیم حمایت مردمی از آرمان‌ها و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به‌طور کلی از بین ببرد.

وی با بیان اینکه هدف اصلی دشمن القاء ناامیدی و ایجاد باورهای غلط در بین مردم هست، اضافه کرد: آن چیزی که همه این اهداف پلید و شوم دشمنان را خنثی و بی‌اثر می‌کند چیزی جزء وحدت و انسجام درونی مردم و گوش به فرمان مقام معظم رهبری با همدیگر نیست.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه رأی نمایندگان مجلس به استانی شدن طرح ارزش افزود از دلایل کاهش سهم شهرستانی عنوان کرد و ادامه داد: با تدابیری که دولت دوازدهم اندیشیده است به‌زودی بر همه مشکلات به‌خصوص در حوزه شهری فائق خواهیم آمد.

*شهردار شاهین‌شهر با حفظ امانت و صداقت همیشه در دسترس مردم باشند

علی فتحی رئیس شورای شهر شاهین‌شهر در ادامه بیان داشت: امروزه شهرداری شاهین‌شهر با مشکلات بسیار فراوانی از جمله عملیاتی نشدن بحث مترو، حقوق‌های عقب‌افتاده، توقف طرح‌های تفصیلی و جامع، کاهش ساخت‌وساز، نیروهای مازادی که در گذشته به استخدام شهرداری درآمده اند و از همه مهم‌تر تقسیم شدن مالیات و ارزش افزوده صنایع بزرگ به‌صورت استانی دست و پنجه نرم می‌کند.

وی با بیان اینکه از دولت دوازدهم انتظار داریم با دادن مشوق‌های لازم از جمله تسهیلات ارزان شهرداری‌ها یاری نمایند، گفت: شورای پنجم شاهین‌شهر برای اولین بار شیشه‌ای شد و مردم به‌خصوص اهالی رسانه می‌توانند روزهای شنبه و سهشنبه در جلسات علنی این شورا شرکت کنند و از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن قرار گیرند.

رئیس شورای اسلامی شاهین‌شهر با تأکید بر اینکه از عشقی به‌عنوان شهردار جدید این شهر تقاضا داریم امانت‌دار خوبی در این مسؤولیت باشند و همیشه در دسترس مردم باشند و با صداقت رفتار کنند، گفت: شهردار جدید شاهین‌شهر باید هم مدیریت درآمد و هم مدیریت هزینه داشته باشند و برای سرمایه‌گذار فرش قرمز پهن کند تا بتواند شهر را به‌خوبی مدیریت کند.

انتهای پیام/ج

 

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top