عدالت‌خواهی انتقاد کرد؛

همایش ولایت‌فقیه در شاهین‌شهر هیچ دستاوردی نداشت/ارتش مسؤول پر کردن صندلی‌ها شد/تنها دستاورد همایش ولایت‌فقیه فرستادن رزومه بود

سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر با بیان اینکه همایش اخیر ولایت‌فقیه که با حضور سردار دهقان برگزار شد هیچ دستاوردی نداشت، گفت: تنها خروجی این همایش یک اسم دهان پرکن به نام همایش ولایت‌فقیه با حضور سردار دهقان برای فرستادن رزومه به مقامات بالاتر بود.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شاهین‌شهر اصفهان؛ سایت عدالت‌خواهی شاهین‌شهر در نقدی کاملاً حکیمانه به سراغ همایش «ولایت‌فقیه، اقتدار دفاعی و امنیت پایدار» که صبح روز پنج‌شنبه در تالار شیخ بهایی با حضور سردار پاسدار حسین دهقان مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع پشتیبانی و دفاعی و سایر مسؤولان شهرستان ازجمله فرماندار و امام‌جمعه برگزار شد و تا حدودی توسط خبرنگاران تریبون‌های مختلفی از جمله خبرگزاری فارس، شاهین پرس از زیر مجموعه‌های سایت خبری صاحب نیوز و سایر رسانه‌های استان اصفهان جهت سر و صدای بیشتر انعکاس داده شد.

این سایت مطالبه گر آورده است که؛ «گرچه در گذشته بارها پیرامون این همایش‌های فرمایشی از قبیل همایش ولایت‌فقیه تذکر داده بودیم ولی ظاهراً قرار نیست این رویه اصلاح و در آن توسط مسؤولان شهرستان شاهین‌شهر و میمه تغییری ایجاد گردد!

سردبیر این سایت با اشاره به مطلبی که در ۱۳ اسفندماه ۱۳۹۴ با عنوان (همایش‌های ولایت‌فقیه و نه دی و امثالهم قرار است چه معجزه‌ای بکند؟!) که در همین زمینه در سایت خود به رشته تحریر در آورده است، گفته همایش ولایت‌فقیه صبح روز پنج‌شنبه با حضور سردار دهقان وزیر سابق دفاع و مشاور رهبری در سالن شیخ بهایی برگزار شد. همایشی که سعی شده بود با تدارک ادارات و ارتش و سایر صندلی‌هایش پر شود ولی پر بود از صندلی‌های خالی!

این پایگاه مطالبه گر با بیان اینکه ارتش مسئول پر کردن صندلی‌های همایش ولایت‌فقیه شده بود، ادامه داده است؛ همایشی که ضمن احترام به سردار دهقان دارای محتوای سخنرانی بسیار ضعیفی بود! البته مقصر این امر سردار دهقان عزیز نیست ایشان یک مدیر اجرائی است مشخص است نمی‌تواند یک خطیب توانا باشد.
همایشی که هیچ دستاوردی نداشت و فقط یک نام بزرگ با کلی تبلیغات و البته بی‌محتوا، همایشی که شاید تنها دستاورد یا خروجی آن‌یک اسم دهان پرکن به نام همایش ولایت‌فقیه با حضور سردار دهقان برای فرستادن به‌عنوان رزومه کاری برای مقامات بالا بود که ما داریم کوه جابجا می‌کنیم و کار فرهنگی می‌کنیم!

آقایان به چه زبانی بگوییم شما نمی‌خواهد برای مردم همایش ولایت‌فقیه بگذارید طبق فرمایش رهبری مردم در دفاع از اسلام و انقلاب، از همه مسئولان جلوتر هستند.

آقایان مسؤول خودشون جمع شوند و همایش التزام عملی به ولایت‌فقیه برای خودشان برگزار کنند که چطور ساده‌زیست باشند و چطور برخی از آن‌ها پاداش‌های میلیونی نگیرند و باقی هم سکوت نکنند! چطور چشمانشان را بر غارت بیت‌المال نبندند!

چطور انتقادپذیر باشند و به خاطر انتقاد یک نفر در جلسه اداری، آویزان پاسگاه و دادگاه نباشند! و چطور ولایت‌پذیر باشند که خود و اطرافیانشان به خاطر دست گرفتن عکس رهبری و جملات رهبری از مردم شکایت نکنند!

آقایان پرمدعا ظاهراً نارضایتی‌های گسترده مردم از مسئولین را نمی‌بینند الآن مشکل نظام ناکارآمدی شماها است که به نام رهبری تمام می‌کنیم!

شما همایش می‌خواهید بگذارید اگر صادق هستید یک همایش بگذارید تحت عنوان مطالبات مردم از مسئولین شاهین‌شهر و مانند این همایش تبلیغات گسترده کنید و به‌جای صحبت‌های یک‌طرفه این ۴٠ سال گذشته تریبون را به مردم بدهید تا نظرشان را در مورد دغدغه‌ها و مطالبات خود بگویند.

ظاهراً شماها تا این نظام را ساقط نکنید دست بر نمیدارید و این حوادث اخیر ظاهراً اصلاً متوجه ناکارآمدی شماها نیست و لابد مقصر خود مردم هستند!»

انتهای پیام/د

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top