همراه کردن نامزدهای انتخاباتی شورای شهر در برنامه مناظره به دور از شأن حاجی دلیگانی بود

به گزارش جویاآنلاین، پایگاه عدالت‌خواهی شاهین‌شهر اصفهان در نقدی بر همراهان حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس در برنامه تلویزیونی مناظره شبکه یک سیما که چند هفته پیش با موضوع خدمت سربازی بر روی آنتن رفت آورده است.

حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و میمه در مجلس چند هفته پیش در برنامه مناظره حاضر شدند و در موضعی عدالت‌خواهانه و اصولی با خرید خدمت سربازی مخالفت کردند.

این پایگاه در ابتدا با کلی تعریف و تمجدیدکردن از حسینعلی حاجی دلیگانی و فعالیت‌های او ادامه می‌دهد: خوشبختانه اکنون پس از مهروموم‌ها انتظار نماینده مجلس شاهین‌شهر و میمه جناب آقای حاجی دلیگانی تبدیل به یک چهره ملی شده‌اند و مدام به‌عنوان یک نماینده مجلس مستقل و صاحب‌نظر در برنامه‌های مختلف تلویزیونی و همچنین در خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها پای ثابت می‌باشند که افتخاری برای شهرستان هست.
این رسانه می‌افزاید: ولی در برنامه مناظره یک نکته تاریک وجود دارد و آن حضور همراهان آقای حاجی دلیگانی در این برنامه است! سه نفر از افراد نام‌آشنا در این برنامه آقای حاجی دلیگانی را همراهی کرده بودند و جزء تماشاچیان برنامه بودند که هر سه نفر سئوالاتی را نیز در برنامه مطرح نمودند! از این سه نفر یکی عضو شورای شهر و دو نفر نامزد دوره‌های گذشته انتخابات و دوره آینده انتخابات شورای شهر می‌باشند!

پایگاه عدالت‌خواهی شاهین‌شهر می‌گوید: با توجه به نزدیکی انتخابات شورای شهر در اردیبهشت‌ماه واقعا حضور این سه همراه با آقای حاجی دلیگانی شائبه‌های رقابت‌های انتخاباتی را ایجاد می‌کند و این کار واقعا از شخصی مثل آقای حاجی دلیگانی دور از ذهن بود! اینکه سه نفر از نامزدهای انتخاباتی شورای شهر از رسانه پربیننده صداوسیما که هر دقیقه آن میلیون‌ها هزینه از بیت‌المال در بر دارد، استفاده نمایند، واقعا غیر صحیح بود.

این رسانه تصریح می‌کند: و از این بدتر اینکه نمایندگان مجلس در انتخابات شورای شهر نقش نظارتی دارند و این عمل حرف‌وحدیث‌های بسیاری را برای نماینده پاک دست و مردمی مثل آقای حاجی دلیگانی درست می‌کند! و همه این‌ها واقعا دور از شأن ایشان است و لزوم دقت و نظارت بیشتر از را می‌طلبد. ضمن اینکه از آقای حاجی دلیگانی توقع بود به‌جای همراه کردن نامزدهای انتخاباتی شورای شهر از جوانان نخبه شهرستان استفاده می‌کردند.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top