همزمان با روز خبرنگار برگزار شد؛ نخستین نمایشگاه آثار مطبوعات و رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: همزمان با روز خبرنگار نخستین نمایشگاه آثار مطبوعات و رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار شد.

به گزارش جویا از شاهین‌شهر، فرامرز رادمنش صبح امروز در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه آثار مطبوعات و رسانه شهرستان شاهین‌شهر و میمه با تبریک فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار به همه اهالی رسانه و مطبوعات اظهار کرد: هدف از پریایی اولین نمایشگاه مطبوعات در شهرستان شاهین‌شهر و میمه شناسایی و معرفی تمامی فعالین و دست‌اندرکاران حوزه مطبوعات شهرستان به عموم مردم است.

وی افزود: در شهرستان شاهین‌شهر و میمه ۴ رسانه الکترونیک(خبرگزاری فارس، پانا، ایکنا و پایگاه محلی شاهین پرس) و همچنین ۹ رسانه مکتوب ازجمله ماهنامه صبح میمه، خبررسان، اصفهان زیبا، اصفهان امروز و نسل فردا و سایر فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره ارشاد شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه ۲۵ خبرنگار و عکاس فعال در این شهرستان به امر اطلاع‌رسانی مشغول‌اند، تصریح کرد: برگزاری این دسته نمایشگاه‌ها می‌تواند در روحیه فعالین اصحاب رسانه تأثیرگذار بوده و گامی نو در جهت پیش برد اهداف رسانه‌ای این عزیزان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با هدایت‌های مقام معظم رهبری باشد.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top