همزمان با سراسر کشور؛ مأموران سرشماری در شهرستان شاهین شهر و برخوار سازمان‌دهی شدند

به گزارش جویا به نقل از  فارس؛ شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه مراسم افتتاحیه عملیات میدانی و حضوری سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۹۵ ظهر امروز چهارشنبه ۲۸ مهرماه در سالن همایش‌های فرمانداری این دو شهرستان شروع شد.

علیرضا بصیری جزی فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این مراسم اظهار کرد: در خصوص اهمیت طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن همین بس که مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور در دیدار با مسؤولین طرح بر اهمیت و حساسیت طرح بیانات جامعی را ایراد داشتند و برخی از مراجع هم بر این امر مهم تأکید و توصیه داشتند.

وی افزود: از لحاظ فنی پیشرفت همه‌جانبه هر کشوری نیازمند وجود اطلاعات و آمار جمعیتی است و در صورت وجود این اطلاعات هست که برنامه‌ریزی صحیح و مطلوب برای اهداف توسعه‌ی کشور محقق خواهد شد.

رئیس ستاد سرشماری شاهین‌شهر و میمه خطاب به مأموران سرشماری ادامه داد: شایسته است به‌عنوان نمایندگان دولت در سرشماری دقت و جدیت در اخذ و ثبت انتقال آمار را سرلوحه کار خود قرار دهید و همه مردم و خانوارها را تحت پوشش آمار قرار دهید که این امر مستلزم وجود علاقه و صبر، انگیزه و متانت است.

وی تأکید کرد: در مراجعه به منازل مردم احترام آن‌ها را حفظ نمایید و با کمال ادب، گشاده‌رویی، صبر و حوصله نسبت به انجام‌ وظیفه خود اقدام نمایید.

در ادامه محمدرضا عبدانی فرماندار برخوار و رئیس ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن این شهرستان گزارشی از اقدامات انجام‌شده، هماهنگی و تمهیدات به‌عمل‌آمده از شروع کار سرشماری تاکنون و نحوه انتخاب کارشناسان مسئول و مأمورین ارائه نمود.

در پایان این مراسم، معاونین فنی و آموزشی نسبت به سازمان‌دهی و مشخص نمودن حوزه فعالیت کارشناسان مسؤول و مأموران سرشماری اقدام و سپس مأموران مربوطه با وسایل نقلیه از قبل تهیه‌شده به حوزه‌های سرشماری منتقل و کار خود را شروع کردند.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top