15 شهریور؛

وبینار فروش در دو سطح مقدمانی و پیشرفته با مدرسی صالحی برگزار می‌شود

مدیر فروش شرکت ماشین‌سازی نوین صنعت گفت: وبینار به شما کمک می‌کند تا از درون فروشنده شوید، نه اینکه بخواهید ادای فروشنده‌های حرفه‌ای را در بیاورید.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، اگر اهل سمینار و وبینار باشید، احتمالاً این وبینار، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. مطالبی بسیار ناب و بروز به همراه ارائه‌ای جذاب و خلاقانه در انتظار شماست.

شما پیشنهاد این وبینار را در میان انبوه پیشنهادهای سمینار و وبینار می‌بینید. همه رویدادها خوب است و همگی سعی دارند تکه‌ای از پازل بی‌نهایت قطعه‌ی پیشرفت و موفقیت را به شما آموزش دهند. اما این وبینار، نگاه و حرکتی متفاوت دارد.

یک فروشنده حرفه‌ای، انسانی است که هر شرایطی را به نفع خودش می‌شکافد و جلو می‌رود. چه در بحران، چه در شرایط عادی، چه در حال خرید و چه در حال فروش به همین خاطر هدف این وبینار پرورش چنین شخصیتی است.

این وبینار، نگاهی عمیق‌تر و جدیدتر به درون یک فروشنده حرفه‌ای می‌اندازد و علاوه بر آموزش تکنیک‌های فروش حرفه‌ای که از یک فروشنده حرفه‌ای صادر می‌شود، به نگرش‌ها و روحیات یک فروشنده حرفه‌ای هم می‌پردازد و این را بدانیدکه بدون پرورش روحیات و بدون رشد شخصیت فروشنده حرفه‌ای، فرا گرفتن تکنیک‌ها فایده‌ای ندارد.

محتوای وبینار، فقط متکی به متون دانشگاهی نیست. بلکه ثمره سال‌ها تجربه در حوزه فروش داخلی و بین‌المللی است که همراه با نقد فیلم، اسلاید و کلیپ و مثال‌هایی زنده از فضای اقتصادی ایران و جهان ارائه می‌گردد. این وبینار به شما کمک می‌کند تا از درون فروشنده شوید، نه اینکه بخواهید ادای فروشنده‌های حرفه‌ای را در بیاورید.

به جرات می‌توان گفت: که وبینار پرورش شخصیت فروشنده حرفه‌ای، بدرد همه‌کس با هر تجارتی می‌خورد. زیرا شخصیت یک فروشنده حرفه‌ای، شخصیتی است پول‌ساز و موفق و مفید برای خودش و سازمانش به همین دلیل مخاطب این وبینار فقط به فروشندگان محدود نمی‌شود و این وبینار در دو سطح برگزار می‌گردد:

سطح اول مقدماتی: فروشندگانی که سابقه کارشان زیر ۷ سال بوده و یا دانشجویان رشته‌های مدیریت!

سطح دوم پیشرفته: فروشندگان با سابقه کار بیش از ۷ سال و یا دانش‌آموختگان رشته مدیریت و MBA

+محتوای این وبینار عبارت از:

*چرا فروشندگی بهترین شغل دنیاست؟ (ایجاد انگیزه و نشاط برای اینکه شروع کنید تا یکی از حرفه‌ای‌ترین‌ها و موفق‌ترین‌ها باشید)

*چرا روش ۳DPSale  برای پرورش شخصیت فروشنده حرفه‌ای، جواب می‌دهد؟

*روح چیست و چگونه می‌توان با پرورش روحیات، به موفقیت‌های بالا دست‌یافت؟(چنددقیقه‌ای برای ایجاد تحول و ساختن نقطه عطفی در زندگی شما)

*معرفی یک روحیه از روحیات فروشنده حرفه‌ای و تمرینات آن

*معرفی یک نگرش از نگرش‌های فروشنده حرفه‌ای و تمرینات آن

*معرفی یک تکنیک از تکنیک‌های فروشنده حرفه‌ای و تمرینات آن

*نقد فیلم (سکانسی از یک فروش موفق)

+خلاصه سرفصل‌های وبینار پیشرفته:

*چرا روش ۳DPSale  برای پرورش شخصیت فروشنده حرفه‌ای، جواب می‌دهد؟

*روح چیست و چگونه می‌توان با پرورش روحیات، به موفقیت‌های بالا دست یافت؟(چند دقیقه ای برای ایجاد تحول و ساختن نقطه عطفی در زندگی شما)

*معرفی پنج روحیه از روحیات فروشنده حرفه‌ای و تمرینات آن

*معرفی پنج نگرش از نگرش‌های فروشنده حرفه‌ای و تمرینات آن

*معرفی پنج فن از تکنیک‌های فروشنده حرفه‌ای و تمرینات آن

*نقد فیلم ۱ (سکانسی از یک فروش موفق)

*نقد فیلم ۲ (سکانسی از یک فروش ناموفق)

*به همراه گواهینامه شرکت در وبینار از موسسه MPT اتریش

+اما مدرس این وبینار کیست؟

مدرس این وبینار، سجاد صالحی است که به‌عنوان یکی از برترین فروشندگان ایران، سال‌هاست که علاوه بر همکاری در چندین سازمان داخلی به آموزش مباحث فروش و مدیریت ارتباط با مشتری می‌پردازد. وی دارای مدرک کارشناس ارشد مهندس صنایع، دارنده مدارک MBAو CRM و   BusinessPlan، مبدع روش ۳DPSale  در حوزه پرورش شخصیت فروشنده حرفه‌ای، مؤلف کتاب جامع CRM ، مؤلف کتاب جامع  Business Plan، مؤلف کتاب اندروید فروشنده حرفه‌ای در سه بعد ۳DPSale ، مدیر فروش شرکت‌های صنایع ماشین‌سازی نوین صنعت، محاسبان ارتباطات هوشمند و موسسه فن‌آوری ارتباطات کوثر و خالق برند دایی ناصر به همین خاطر جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت ایشان www.SajjadSalehi.com مراجعه فرمایید.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top