وزارت امور خارجه طرح حمله تروریستی به بیت الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد

وزارت امور خارجه طرح حمله تروریستی به بیت الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه طرح ناکام حمله تروریستی به بیت الله‌الحرام را به شدت محکوم کرد.

«بهرام قاسمی» اظهار داشت: طرح ناکام حمله تعدادی از تروریست‌های جنایتکار برای حمله به بیت‌الله‌الحرام که با شکست رو به رو شد بار دیگر نشان داد تروریسم لجام‌گسیخته و رو به تزاید کنونی که تمام جهان، منطقه و به خصوص مسلمانان و کشورهای اسلامی را هدف قرار داده است دین، مذهب، جغرافیا، نژاد و ملیت نمی‌شناسد و برای رسیدن به اهداف شوم خود حتی مقدس‌ترین مکان مسلمانان جهان را می‌تواند نشانه رود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ضمن هشدار به تمام دولت‌ها به خصوص کشورهای منطقه در خصوص این پدیده شوم و نفرت انگیز، تمام ملت‌های منطقه را به هوشیاری و تلاش بی‌وقفه برای مبارزه با این نماد و مظهر کینه، نفرت، خشونت و جنایت فرامی‌خواند.

قاسمی همچنین گفت: جمهوری اسلامی ایران تروریسم را به هر شکل و در هر جا و با هر انگیزه‌ای محکوم می کند و آمادگی خود را همچون گذشته و همیشه برای کمک و همیاری با سایر کشورها در مقابله و برخورد با این جنایتکاران و سوداگران مرگ و نفرت پراکنان جاهل اعلام می‌دارد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top