وزارت کشور یمن با صدور بیانیه ای اعلام کرد؛

پایانِ کار دیکتاتورهای منطقه/عبدالله صالح کشته شد

وزارت کشور یمن امروز با انتشار بیانیه‌ای رسمی، خبر مرگ علی عبدالله صالح را تأیید و رسما اعلام کرد که وی کشته شده است. و پازل پایان کار خائنین تکمیل شد.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، بسیاری از رسانه ها با انتشار خبر و تصاویر کشته شدن علی عبدالله صالح  رئیس جمهوری سابق یمن، عنوان کردند: عبدالله صالح هنگام فرار به مارب کشته شد.

وی به همراه عارف زوکا معاون خود و یاسر العواضی دبیرکل حزب کنگره ملی در حال فرار بودند که کشته شدند در ضمن سلیم المغلس از فرماندهان جنبش انصارالله کشته شدن علی عبدالله صالح را تایید کرد.

همچنین پس از انتشار خبرهایی درباره کشته شدن علی عبدالله صالح، رسانه ها از توقف درگیری و تیراندازی در صنعا حکایت کردند و همچنین بیان داشتند مردم در مرکز صنعا پس از انتشار خبر کشته شدن علی عبدالله صالح به شادمانی پرداختند.

بر اساس شواهد موجود، مزدوران سعودی و هم‌پیمانان آنها عامل اصلی حمله به علی عبدالله صالح بوده‌اند.

بنابر این گزارش، رئیس‌جمهور اسبق یمن، چند روزی است که چرخش‌های سیاسی تندی داشته و اوضاع داخلی یمن را نیز به هم ریخته است.

به نظر می‌رسد عربستان سعودی از بیم آنکه علی عبدالله صالح به دست نیروهای وابسته به دولت وحدت ملی صنعا بیفتد و ارتباطات او با سعودی‌ها آشکار شود، وی را ترور کرده است.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top