پس از نشست امروز در استانداری؛

پایان ماجرای توهین فرماندار گلپایگان به خبرنگار هفته نامه نسل نو به برکناری وی منجر شد

استاندار اصفهان ضمن پوزش از رفتار فرماندار گلپایگان در برخورد با خبرنگار؛ وی را بر کنار کرد.

به گزارش صدای جویا از اصفهان، محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان عصر امروز در گفت و گو با رسانه ها با بیان اینکه پس از جلسات متعدد در رابطه با برخورد نامناسب فرماندار گلپایگان با وحید اعظمی خبرنگار و مدیر مسئول هفته نامه نسل نو از برکناری حسین فراست از سمت فرمانداری شهرستان گلپایگان خبر داد و ضمن ابراز تاسف از این اتفاق گفت: فرماندار گلپایگان روز گذشته پس از بازدید طولانی حدود ساعت ۱۶ عصر در جلسه ای به همراه مسئولان حضور پیدا می کند و این اتفاق رخ می دهد.
استاندار اصفهان با بیان این که اتفاق روز گذشته در شرایط طبیعی روی نداده است، گفت: بلافاصله پس از اطلاع از این مسئله، فرماندار گلپایگان را احضار  و در جریان کامل موضوع قرار گرفتم.
وی با بیان این که رفتار حسین فراست فرماندار گلپایگان زیبنده نماینده دولت تدبیر و امید نبود، افزود: با بررسی که صورت گرفت به این نتیجه رسیدیم فرماندار برکنار و سرپرست جدید تعیین شود.
مهرعلیزاده با اشاره به این که مکلف به صیانت از حقوق شهروندی هستیم، تصریح کرد: هنر مردان بزرگ این است که در شرایط خاص خود را کنترل کنند و نقض این مسئله برای ما غیرقابل قبول است.
وی بیان داشت: من بابت بروز این اتفاق از همه مردم و به خصوص اصحاب رسانه عذرخواهی می کنم وقطب جمهوریت و اسلامیت نظام ما را ملزم می کند به صورت کامل به نظر مردم تکیه کنیم و این را حق جامعه می دانیم که به شکلی شفاف در جریان اطلاعات قرار گیرند.
در ضمن محمدرضا توسلی بخش دار مرکزی گلپایگان نیز از امروز ۱۱ بهمن ماه ۱۳۹۶ با حکم استاندار اصفهان، سرپرست فرمانداری گلپایگان شد.

انتهای پیام/د

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top