پایگاه مقامت بسیج ایثار اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر افتتاح شد /همه خدمتگزاران شهرستان شاهین‌شهر و میمه بسیجی هستند

پایگاه مقامت بسیج ایثار اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر افتتاح شد /همه خدمتگزاران شهرستان شاهین‌شهر و میمه بسیجی هستند

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین از اصفهان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین‌شهر و میمه در مراسم افتتاحیه پایگاه بسیج اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر با تبریک فرا رسیدن دهه کرامت گفت: به فرموده مقام معظم رهبری بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و همه خدمتگزاران شهرستان بسیجی هستند.

سید احمد قریشی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه در این آیین ضمن بیان فرازی از فرامین مقام معظم رهبری در خصوص فلسفه تشکیل شجره بسیج گفت: بسیج نیرویی برآمده از متن اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و همه خدمتگزاران شهرستان بسیجی هستند و به‌عنوان مهم‌ترین بازوی اجرایی نظام اسلامی  برای رسیدن به اهداف و برنامه‌های آن به‌ شمار می‌روند.

وی همچنین با توجه به گزارشات مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی اظهار داشت :با روحیه جهادی و بسیجی که در مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی و کارکنان وجود دارد اقدامات خوبی انجام‌شده است که مورد رضایت شهروندان می‌باشد و به همین دلیل امروز پایگاه مقاومت بسیج این سازمان راه‌اندازی شد  وامیدواریم به حول و قوه الهی و تلاش و همت پرسنل سازمان بتوان همچون گذشته  گام‌های ارزنده‌ای در دستیابی بیشتر به اهداف بسیج برداشت.

* سازمان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر یکی از سازمان‌های مهم استان اصفهان در زمینه حمل‌ونقل است

محمود مسلم زاده معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه نیز در این مراسم گفت: سازمان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر و حومه یکی از سازمان‌های مهم در استان اصفهان در زمینه حمل‌ونقل است و خلاقیت و ابتکارات زیادی در زمینه‌های مختلف داشته است  و به همین دلیل سال گذشته به‌عنوان سازمان برتر در کشور معرفی شد و راه‌اندازی  پایگاه مقاومت بسیج در این سازمان برکات زیادی را نیز به همراه خواهد داشت.

*۶۱ درصد از ناوگان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر عمر بالای ۱۰ سال را دارد

بر اساس سند استراتژیک سازمان اتوبوس‌رانی برنامه‌ها ، اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای به‌منظور ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان و افزایش رضایتمندی ایشان  به‌عنوان ذینفعان سازمان برنامه‌ریزی و اجرایی گردیده است .

یکی از جمله این اقدامات راه‌اندازی پایگاه مقاومت بسیج در سازمان اتوبوس‌رانی می‌باشد که به‌عنوان بازویی برای دستیابی و حفظ ارزش‌های اسلامی انقلاب اسلامی در سازمان همزمان با دهه کرامت با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین‌شهر و میمه، معاون سیاسی- اجتماعی فرمانداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه و اعضای هیات مدیره سازمان و جمعی دیگر از مسئولین شهری و مدیریت و پرسنل سازمان  افتتاح گردید .

در این مراسم رضا رضایی مدیرعامل سازمان ضمن خیرمقدم و تبریک گرامیداشت دهه کرامت گزارشی از اقدامات و خدمات بسیج وار سازمان در خصوص خدمت‌رسانی به شهروندان ارائه نمودند. و تصریح کرد: علیرغم اینکه ۶۱ درصد از ناوگان اتوبوس‌رانی شاهین‌شهر عمر بالای ۱۰ سال را دارند ولی با ایثار و گذشت کارکنان و اتوبوس‌رانان خدوم که در تمام بخش‌ها تلاش وافری داشته‌اند سرویس‌دهی مطلوبی برای شهروندان ارائه‌شده است.

در پایان یکی از پرسنل سازمان به‌عنوان فرمانده پایگاه مقامت بسیج ایثار سازمان معرفی و حکم نامبرده ابلاغ و تحویل شد. مدیرعامل سازمان نیز ضمن تشکر از فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌شهر و سایر میهمانان فرمودند با توجه به پتانسیل‌های مطلوبی که در سازمان وجود دارد افتتاح پایگاه بسیج منشأ خیر برای شهروندان خواهد بود.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top