فرماندار شاهین‌شهر خبر داد:

پرداخت تسهیلات تولید و اشتغال به روستائیان در مرحله ابلاغ است

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: در ادامه برنامه دولت دوازدهم برای رونق مناطق روستایی، پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید به روستائیان این شهرستان در مرحله ابلاغ است.

به گزارش صدای جویا از اصفهان، علیرضا بصیری جزی ظهر امروز در دومین جشنواره زعفران و گردشگری روستای ازان شهرستان شاهین‌شهر و میمه اظهار کرد: در ادامه برنامه دولت دوازدهم برای رونق مناطق روستایی، پرداخت تسهیلات اشتغال و تولید به روستائیان این شهرستان در مرحله ابلاغ است.
وی روستائیان این شهرستان همت بالایی در تولید محصولات کشاورزی و فراوری‌شده دارند و تسهیلات اشتغال آفرین می‌تواند به رونق اقتصادی مناطق روستایی کمک کند، تسهیلات به فعالیت‌های حوزه کشاورزی، زراعت ، باغبانی ، فرآوری محصولات باغی دامی ، نگهداری محصولات ، حوزه آی تی، صنایع و معادن کوچک اختصاص می‌یابد.
فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه با قدردانی از کشاورزان روستای ازان در افزایش تولید محصول زعفران خاطرنشان کرد: کشاورزان «ازان» توانستند با مدیریت منابع آب و روش‌های نوین کشاورزی تولید محصول را در یک سال گذشته ۳۰ درصد افزایش دهند و به حدود۳۵۰ کیلوگرم برسانند.
بصیری جزی تولید زعفران را یکی از راه‌های تولید ثروت در بین کشاورزان برشمرد و ادامه داد: محصول زعفران که به آبیاری کمتری در مقایسه با برخی از محصولات برخوردار است، در تمامی مناطق این شهرستان قابلیت کشت دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش یاد شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و پیروزی جبهه مقاومت بر گروه تروریستی تکفیری دانش را به رزمندگان مدافع حرم و ملت ایران تبریک گفت.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top