پرسنل شهرداری شاهین‌شهر در راستای منافع خود اعتراض می‌کنند/ زمانی که بیت‌المال تاراج می‌شد چرا کارکنان شهرداری سکوت کردند؟

پرسنل شهرداری شاهین‌شهر در راستای منافع خود اعتراض می‌کنند/ زمانی که بیت‌المال تاراج می‌شد چرا کارکنان شهرداری سکوت کردند؟

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا، پایگاه مطالبه گر و عدالت‌خواه شهرستان شاهین‌شهر و میمه روز گذشته ۱۰مهرماه ۱۳۹۶ طی مطلبی با عنوان «چرا پرسنل شهرداری شاهین‌شهر فقط برای منافع خود اعتراض می‌کنند» آورده است؛ «به غیر از برخی کارکنان مؤمن و عدالت‌خواه شهرداری شاهین‌شهر این گلایه از تعداد زیادی از پرسنل شهرداری وجود دارد که سال‌ها استخدامی‌های فامیلی در شهرداری، فساد و ریخت‌وپاش و حقوق‌های نجومی روسای خود را به‌خوبی مشاهده و سکوت کردند، دم نزدند، شاید از ترس از دست دادن شغل و یا به خاطر اینکه رؤسا مقداری هم آن‌ها را از این پول‌های نامشروع بهرمندکردند و یا غیره!

اما همه باید بدانند سکوت در مقابل ناعدالتی زمانی دامن هرکسی را خواهد گرفت ! وقتی کارکنان شهرداری شاهین‌شهر در مورد استخدامی‌های فامیلی مسئولین و اعضای شورا و سایرین سکوت کردند و تصور کردند که منافعشان حفظ می‌شود، باید فکر همچین روزی را می‌کردند که این بدنه شهرداری روزی اونقدر بزرگ خواهد شد که دیگر شهرداری توان پرداخت حقوق‌های پرسنل را ندارد و ناگزیر باید به کاهش اضافه‌کاری‌ها و به‌مرور اخراج کارکنان روی آورد و به این شکل دامن ساکتین در مقابل ناعدالتی هم گرفته می‌شود .
اکنون پرسنل شهرداری و کارکنان اتوبوس‌رانی برای منافع خودشان اعتراض می‌کنند؛ به‌طور مثال رانندگان اتوبوس به‌عنوان نشان دادن اعتراض ، کار را دیر شروع می‌کنند و چراغ‌های اتوبوس‌ها را روشن می‌کنند ! حال مگر چه می‌شد برای منافع مردم و حتی خودشان و بیت‌المال آن موقع که بیت‌المال تاراج می‌شد یا شهردار سابق پاداش‌های میلیونی می‌گرفت ، همین‌گونه اعتراض می‌کردند ؟!
چرا ما ایرانی‌ها فقط منافع شخصی خود را می‌بینیم ؟! ما همه سوار بر کشتی هستیم ،  این کشتی جامعه ما هست ، اگر کسی در حال سوراخ کردن این کشتی بزرگ باشد و اعتراض نکنیم ، یک نفر آسیب نمی‌بیند ، همه غرق خواهیم شد !

آقایان کارمندان و کارگران شهرداری ، چرا همان‌گونه که به کم شدن اضافه‌کار خود اعتراض می‌کنید یک اعتراض به پاداش‌های شهردار سابق و سکوت برخی مسئولین مثل امام جمعه نمی‌کنید ؟!

امربه‌معروف و نهی از منکر به‌عنوان یک واجب دینی در کجای زندگی ما قرار دارد ؟! کسی که نسبت به ظلم بی‌تفاوت باشد روزی ظلم دامن او را خواهد گرفت و این قاعده الهی است.»

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top