پورآزادی یکی دیگر از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شاهین‌شهر طی بیانه‌ای انصراف داد

پورآزادی یکی دیگر از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شاهین‌شهر طی بیانه‌ای انصراف خود را اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین، امیرحسین پورآزادی یکی دیگر از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر در آخرین لحظات تبلیغات نامزدهای انتخاباتی همچون امیر یعقوبی و نورالله جویا از ادامه رقابت در این صحنه، طی بیانه‌ای انصراف خود را اعلام کرد، که متن آن به شرح زیر است.

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام و احترام به شهروندان و حامیان معزز

ابتدا تشکر خالصانه دارم نسبت به دوستان و کسانی که بر اساس شناخت و توانایی‌های علمی، تجربی و مدیریتی و… با دعوت و تشویق خود، موجب حضور این‌جانب در عرصه انتخابات شورای شهر شاهین‌شهر شده‌اند. بدین‌وسیله به استحضار مردم شریف و نخبه پرور شاهین‌شهر می‌رساند؛

این‌جانب تنها با انگیزه خدمت و خادمی شما مردم شریف پا به عرصه انتخابات گذاشته‌ام که با بررسی‌ها و در نظر گرفتن همه شرایط و با عرض پوزش از هواداران و حامیان خود بر آن شدم تا در این مقطع از انتخابات انصراف خود را به‌طور رسمی به مبادی قانونی و شما مردم فهیم اعلام نمایم.

برای این حقیر ماحصل و دستاورد این دوران اندک، تجربه‌ای گران‌قیمت بوده که می‌تواند چراغ راه روشن آینده برای خدمت به شهروندان عزیز باشد.

با آرزوی موفقیت برای همه کاندیداهای حاضر در صحنه انتخابات و احترام به دیدگاه و انگیزه آنان و ضمن احترام به نظر حامیان خود از ایشان می‌خواهم بر اساس نظرات خویش نسبت به انتخاب نمایندگان اصلح اقدام نمایند.

بر خود لازم می‌دانم سپاس فراوانم را از شهروندان، دوستان، همکاران، دانشجویان، گروه‌ها و اقوام محترم (ازجمله ایل قشقایی‌ها، بختیاری‌ها و کهگیلویه بویراحمدها و… مقیم شاهین‌شهر) که در طول دوران تبلیغات این‌جانب را همراهی و مورد حمایت خود قرار داده‌اند، ابراز دارم.

همچنین تشکر ویژه از کلیه دست‌اندرکاران انتخابات اعم از فرمانداری محترم، هیات اجرایی، هیات نظارت و همه‌کسانی که در این عرصه خدمت گذاری می‌نمایند را دارم.»

و من الله التوفیق

۱۳۹۶/۲/۲۷

کوچک همه امیرحسین پور آزادی

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top