صبح امروز جمعه صورت گرفت؛

پیاده‌رویی اعتراض‌آمیز مردم شاهین‌شهر علیه اقدامات غیرانقلابی امام‌جمعه/مردم با بصیرت شاهین‌شهر تسلیم وعده‌های تکراری مسؤولان نشدند/خواستار یک امام‌جمعه تازه‌نفس بعد از ۱۵ سال هستیم

مردم با بصیرت شاهین‌شهر در طول پیاده‌رویی اعتراض‌آمیز صبح امروز آخرین جمعه ماه مبارک شعبان؛ از مسؤولان کشور خواستار آمدن یک امام‌جمعه تازه‌نفس، انقلابی و دارای روحیه کار فرهنگی خود بعد از گذشت ۱۵ سال شدند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان؛ همان‌گونه که در اواسط هفته گذشته طی اطلاعیه‌ای از عموم مردم شاهین‌شهر جهت شرکت در پیاده‌رویی اعتراض‌آمیز به اقدامات حجت‌الاسلام مرتضی ملکیان امام‌جمعه این شهر از محل پارک بانک استان به سمت مصلای نماز جمعه اصفهان دعوت به عمل آمد.

در ادامه صبح امروز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ این پیاده‌رویی با حضور جمع کثیری از مردم انقلابی، شهیدپرور و همیشه در صحنه شاهین‌شهر ازجمله روحانیون، ورزشکاران، اصحاب فرهنگ و رسانه، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حمل عکس امام خامنه‌ای و پلاکاردهایی که بر روی آن نوشته‌شده بود: (امام‌جمعه شاهین‌شهر ۱۵ سال خطبه‌های بی‌محتوا و تقویم تاریخ؛ سکوت امام‌جمعه شاهین‌شهر در برابر فتنه و در عوض توهین به جوانان انقلابی با القابی مانند مگس، نادان و نفهم؛ ارتباط امام‌جمعه شاهین‌شهر با افراد بدنام و سابقه‌دار از مترفین جامعه؛ طراحی شکایت جدید امام‌جمعه علیه روحانیون به جرم به دست گرفتن تصاویر رهبری و سایر) صورت گرفت.

این پیاده‌رویی در حالی انجام شد که بسیاری از مسئولان شهرستان شاهین‌شهر و میمه ازجمله نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس، فرماندار و برخی از اعضای شورای تأمین شهرستان شاهین‌شهر و میمه مکرراً طی تماس‌های تلفنی همانند گذشته با دادن وعده وعیدهایی که درصد عملیاتی شدن آن‌ها بسیار ضعیف بود تلاش می‌کردند که این سیل عظیم جمعیت مردم انقلابی شاهین‌شهر را از انجام دادن این کار منع کنند.

اما مردم با بصیرت و ولایتمدار شاهین‌شهر با دادن پاسخ «نه»! تسلیم این وعده و وعیدها تکراری نشدند و راه خود را تا رسیدن به خواسته‌های به حق و قانونی از مسؤولان ذی‌ربط که آن‌هم آمدن یک امام‌جمعه تازه‌نفس و انقلابی بعد از گذشت ۱۵ سال بود ادامه دادند؛ و در پایان این پیاده‌رویی (اعتراض آمیز به وضع موجود) با صدور و امضاء بیانیه‌ای جهت ارسال به مقامات کشوری و لشکری از جمله (بیت مقام معظم رهبری، شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کل کشور و سایر مسؤولان استان اصفهان) پایان یافت.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

(یک پاسخ به) <<پیاده‌رویی اعتراض‌آمیز مردم شاهین‌شهر علیه اقدامات غیرانقلابی امام‌جمعه/مردم با بصیرت شاهین‌شهر تسلیم وعده‌های تکراری مسؤولان نشدند/خواستار یک امام‌جمعه تازه‌نفس بعد از ۱۵ سال هستیم>>

  1. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top