پیام حملات تروریستی امروز تهران بالا بردن سطح هوشیاری نهادهای امنیتی بود

عضو حزب مردم‌سالاری گفت: حمله امروز چندان مهم نبوده است، چراکه تروریست‌ها نتوانستند به آن اهداف شوم و پلید خود دست پیدا کنند و این را باید به فال نیک گرفت.

داریوش قنبری در گفت و گو با پایگاه خبری جویاآنلاین در اصفهان، در تشریح حوادث تروریستی صبح امروز که در حرم مطهر امام (ره) و مجلس شورای اسلامی در تهران رخ داد و گروهک تروریستی داعش طی اطلاعیه‌ای مسئولیت این اقدام تروریستی را برعهده‌گرفته است، اظهار کرد: تحقیقات نشان می‌دهد این عملیات تروریستی به عملیات‌های تروریستی که داعش در گذشته انجام داده بسیار شبیه است.

وی افزود: یکی از دلایل این حملات تروریستی به دلیل شکست‌های پی‌درپی گروهک تروریستی داعش در کشورهای سوریه و عراق است که اخیراً متحمل شده و به همین دلیل می‌خواهد با اقدامات انتحاری در کشورهای مختلفی همچون انگلیس، افغانستان و ایران و با ایجاد رعب و وحشت این شکست‌ها را جبران کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه گروهک تروریستی داعش با انفجار و حملات تروریستی در امکان عمومی و دولتی در مناطق مختلف ایران تلاش می‌کند. این کشور را ناامن جلوه دهد، گفت: اقدامات تروریستی این گروه در گذشته علیه امنیت جمهوری اسلامی که به نتیجه نرسیده و توسط دستگاه‌های امنیتی به بن‌بست برخورد کرده است نیز نشان از شکست برنامه‌های گروه علیه ایران را می‌دهد.

وی تصریح کرد: به هر حال این اقدام تروریستی صورت گرفته محکوم است؛ و در مجموع امروز این‌ها هم در حرم امام (ره) و هم در مجلس شورای اسلامی نتوانستند به هدف خود برسند اما یک هشدار کوچکی بود برای نهاد امنیتی کشور که سطح هوشیاری خود را بالا ببرند.

نماینده سابق مجلس ادامه داد: بخصوص راجع به اماکن و مراکز دولتی چراکه این مراکز می‌تواند هدفی برای داعش باشند و باید اقدامات مؤثرتر امنیتی صورت بپذیرد و باید از تجارب امروز برای امنیت بیشتر استفاده کرد؛ و حمله امروز چندان مهم نبوده است، چراکه تروریست‌ها نتوانستند به آن اهداف شوم و پلید خود دست پیدا کنند و این را باید به فال نیک گرفت.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top