پیگیری موضوع سرقت مسلحانه از طلافروشی شاهین شهر توسط شورای تأمین/کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا برای ارائه گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

پیگیری موضوع سرقت مسلحانه از طلافروشی شاهین شهر توسط شورای تأمین/کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا برای ارائه گواهی عدم سوءپیشینه اقدام کنند

علیرضا بصیری جزی امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری جویاآنلاین با اشاره به سرقت مسلحانه که شب گذشته توسط دو مرد نقاب‌دار موتورسوار مسلح در خیابان عطار شاهین‌شهر اتفاق افتاد، اظهار کرد: در این سرقت مسلحانه الحمدالله به کسی آسیب نرسید. و هم‌اکنون موضوع هم توسط شورای تأمین و هم توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان شاهین‌شهر و میمه برای شناسایی و دستگیری سارقان به‌شدت آغاز شدت است. و خبرهای تکمیلی در این مورد به‌زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی‌ همچنین با اشاره به اینکه ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان شاهین‌شهر و میمه از ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ آغاز می‌شود، اظهار کرد: ثبت‌نام انتخابات شوراهای اسلامی نیز به مدت هفت روز تا ۶ فروردین ۹۶ ادامه می‌یابد.

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کرد: با عنایت به ماده ۲۶ تبصره سه قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درباره شرایط انتخاب شوندگان، ارائه گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از سه ماه نگذشته باشد، هنگام ثبت‌نام داوطلبان، الزامی است.

وی، مهلت ثبت‌نام نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را نیز از ۲۲ تا ۲۶ فروردین ۹۶ به مدت پنج روز اعلام کرد و گفت: با هرگونه تخلفات انتخاباتی برابر قانون به‌شدت برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top