با حضور دکتر صالحی عمران؛

کلنگ احداث ساختمان جدید آموزشکده فنی و حرفه‌ای شاهین‌شهر به زمین زده می‌شود

رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای شاهین‌شهر گفت: فردا صبح با حضور دکتر صالحی عمران سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور کلنگ احداث ساختمان جدید آموزشکده فنی و حرفه‌ای شاهین‌شهر در مجاورت فرهنگ‌سرای گلدیس به زمین زده می‌شود.

علی آل حسینی عصر امروز ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۷ در گفت‌وگو با پایگاه خبری صدای جویا در اصفهان اظهار کرد: آموزشکده فنی و حرفه‌ای شاهین‌شهر با هدف تربیت دانشجویان آچار به دست از ایده تا عمل در بهمن‌ماه ۱۳۹۳ فعالیت خود را به‌صورت هیات امنایی در یک مجموعه استیجاری در شاهین‌شهر خیابان مهارت جنوبی آغاز کرد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون نزدیک به ۳۰۰ نفر دانشجو در سه رشته تحصیلی (برق صنعتی، تأسیسات و الکترونیک) در این آموزشکده فنی و حرفه‌ای مشغول به تحصیل می‌باشند، افزود: با همت خیرین زمینی به مساحت ۸ هزار و ۶۰۰ مترمربع در مجاورت فرهنگ‌سرای گلدیس شاهین‌شهر برای ساخت ساختمان  و واحدهای آموزشی این مجموعه فنی و حرفه‌ای در نظر گرفته‌شده است.

رئیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای شاهین‌شهر تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌شده است که فردا ۱۸ شهریورماه ۱۳۹۷ کلنگ احداث این آموزشکده فنی و حرفه‌ای با حضور دکتر ابراهیم صالحی عمران سرپرست دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور، علیرضا بصیری جزی فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه و همچنین خیرین و سایر مسؤولان بر زمین زده شود.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top