کلنگ احداث مرکز تشخیص و درمان سرطان شاهین‌شهر بدون هماهنگی شبکه بهداشت و درمان بر زمین زده شد

کلنگ احداث مرکز تشخیص و درمان سرطان شاهین‌شهر بدون هماهنگی شبکه بهداشت و درمان بر زمین زده شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌شهر و میمه گفت: کلنگ احداث مرکز تشخیص و درمان سرطان شاهین‌شهر بدون هماهنگی و دعوت از شبکه بهداشت و درمان بر زمین زده شد.
به گزارش جویاآنلاین، حسن کمالی در جمع خبرنگاران ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان به زمین کلنگ زدن احداث مرکز تشخیص و درمان سرطان شاهین‌شهر توسط حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شهرستان‌های برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس در عصر  پنجشنبه ۱۱ خرداد ماه ۱۳۹۶ اشاره کرد.
وی افزود: کلنگ احداث این مرکز بدون هماهنگی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین‌شهر و میمه و همچنین دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان که قرار است توسط بخش خصوصی بنا شود بر زمین زده‌شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شاهین‌شهر و میمه ادامه داد: حتی برای احداث و کلنگ زدن این مرکز تشخیص بیماری‌های سرطان از ما هیچ دعوتی به عمل نیامده است.درحالی‌که باید به‌عنوان متوالیان بهداشت و درمان شهرستان باید در جریان امر قرار بگیریم که چنین مرکزی با چه اعتباری و اصلا کجا قرار است ساخته شود و چه‌کارهای کارشناسی برای احداث این مرکز صورت گرفته که می‌تواند بهترین خدمات را به مردم ارائه کند.
انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top