صبح امروز صورت گرفت؛

گزارش پایگاه خبری صدای جویا تائید شد؛علی فتحی بر اساس قرارداد پشت پرده رئیس شورای شاهین‌شهر شد

صبح امروز اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شاهین‌شهر طی جلسه‌ای هیات رئیسه جدید را برای سال دوم انتخاب و علی فتحی را به‌عنوان رئیس جدید شورا به‌جای مهرداد مختاری معرفی کردند.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، صبح امروز ۲۳ مردادماه ۱۳۹۷ همان‌طور که پیش‌بینی شد، اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شاهین‌شهر طی جلسه‌ای اعضای هیات رئیسه را برای سال دوم انتخاب کردند و خبر روز گذشته این پایگاه خبری تائید گردید و امروز به‌نوعی با یک رأی‌گیری ظاهری در شورای شهر علی فتحی با ۵ رأی موافق برای یک سال به‌عنوان رئیس جدید شورا، علیرضا جهانگیری با ۵ رأی موافق به‌عنوان نائب رئیس، اسماعیل فرهادی با ۶ رأی موافق به‌عنوان خزانه‌دار و مهرداد مختاری نیز با ۵ رأی موافق به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

و مجدداً از هفت عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر ترکیب چهارنفره عهده بسته هم‌قسم(علی فتحی، علیرضا جهانگیری، اسماعیل فرهادی و مهرداد مختاری) بر اساس اسنادی که روز گذشته از همین رسانه منتشر شد، با کمی تغییر آرایش تیمی در قسمت نائب رئیس و منشی توانستند کرسی‌های اصلی شورا را حفظ کنند. حال باید منتظر ماند و دید در این دوره ریاست جدید به سکان‌داری آقای فتحی آن‌هم برای مدت یک سال چه اتفاقاتی برای مدیریت شهری و به‌خصوص شهرداری شاهین‌شهر خواهد افتاد.

انتهای پیام/ج

 

 

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top