یادداشت/ شقشقیه ای برای کولبران شهیدمان

یادداشت/ شقشقیه ای برای کولبران شهیدمان

به گزارش پایگاه خبری جویاآنلاین؛ حسین غلامی در کانال اجتماعی(تحریر خیال) در واتساپ طی یادداشتی آورده است: شما بنویسید «کشته»؛ من می‌خوانم «شهید».

بلای تجریش نشینی و دروس_نشینی از حال ملت غافلتان کرده است و نمی‌فهمید که یک کُرد نمی‌تواند شب‌ها با دستی خالی، چشم در چشم یک خانواده چشم انتظارِ یک‌لقمه‌نان بدوزد. کرد مرد است و غیرت دارد. نمی‌تواند گرسنگی و فقر لایطاق خانواده‌اش را ببیند.
* اگر در تاریکی، روشنی، سرما و گرما حتی با پاهایی بریده (!) کوله‌ای لباس بر دوش می‌گیرد و برای چندرغاز در میان کوه و کمر و راه‌های سنگلاخ، خود را از این‌سو به آن‌سوی مرز می‌کشاند، به دلیل این نیست که نمی‌داند قاچاق غیرقانونی است. به دلیل آن است که مجبور است؛ و این جبر را شما بر او تحمیل کرده‌اید. مگر چه قدمی در راستای حل مشکلات مرزنشینان این کشور برداشته‌اید؟! و مگر کدام زمینه اشتغال را برای این کولبر مرزنشین ایجاد کرده‌اید که اکنون انتظار دارید کولبری نکند؟! دستِ به آمارتان که خوب است. لااقل با آمارهای کذایی‌تان اندکی تحمیرمان کنید. تمام همّ و غمّتان شده است تهران؛ آن‌هم از تجریش به آن‌سو.

*به کدام سو می‌روید؟ حضرات! سنگ‌ها را بسته و سگ‌ها را رها کرده‌اید. حرام‌خواری که  ماهانه ده‌ها و بل صدها میلیون حقوق می‌گیرد را تبرئه می‌کنید و بر کولبری که محتاج قاتق شبش است سخت می‌گیرید و یاد اجرای قانون می‌افتید؟!

*این چه قانونی است که برای حرام‌خوران نجومی بگیری‌تان ساکت است و برای این کولبران بی پشت و پناه مرزنشین، دستور شلیک می‌دهد؟! این چه قانونی است که مجوز می‌دهد تا تمام دولت علیّه جمهوری اسلامی ایران، از وزیر اصولگرای دادگستری‌اش تا معاون اول اصلاح‌طلبش برای تبرئه دختر قاچاقچی وزیر بسیج شوند و به کولبر که می‌رسد دستور تیر می‌دهد؟!

*بوالله هنوز باورتان نشده است که الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم؛ و چه بسا که ظلم حاکمان به کفر رعیت بینجامد. حال هی بنشینید پشت میزهای سمیناهارتان و در خصوص علل گسترش بی‌حجابی، مصرف روان‌گردان و مشروبات الکلی و رویگردانی جوانان از مظاهر دینی فلسفه ببافید.
انبر عافیت‌طلبی و دنیاخواهی‌تان سکه فهمتان را کج کرده است.
*شما بنویسید «کشته»؛ ما می‌خوانیم «شهید»
*پ.ن.۱: ننگ بر این روزگار که حرام‌خواری شمایان کار را به‌جایی رسانده است که منافقین حرامزاده برای کول بران شهید ما اشک تمساح بریزند.
*پ.ن.۲: یک امر دیگر رهبری هم درگیر و دار سیاست‌بازی دولتمردان زمین‌گیر شد.

انتهای پیام/ج

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top