فرمانده نیروی انتظامی اصفهان؛

یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ناجا امنیت مردم پایه است/بیش از ۲۰ تن انواع مواد مخدر در هشت ماه نخست امسال در استان اصفهان کشف شد/ایجاد قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و انهدام ۱۲۰ باند سرقت خبر داد و گفت: در حوزه آموزش همگانی جهت کاهش جرائم و ایجاد قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل به‌منظور شناسایی و برخورد با باندهای سازمان یافته به شدت در حال تلاش هستیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شهرستان برخوار، سردار مهدی معصوم بیگی عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید شهرستان برخوار در که سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با تبریک اعیاد ماه ربیع‌الاول و همچنین پیروزی شکوهمند محور مقاومت در مقابل نظام سلطه با نماد گروه تروریستی و صهیونیستی داعش، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین و ضروری‌ترین نیاز جامعه نیاز به امنیت و آرامش است و اگر این اولویت یکم در جامعه وجود داشته باشد و مردم آن را به‌خوبی احساس کنند بدون شک سایر نیازها نیز از جمله نیازهای فیزیولوژیکی موضوعیت پیدا خواهد کرد.

وی افزود: این نیاز بسیار مهم توسط کسانی تأمین می‌شود که شبانه‌روز با چشمانی بیدار برای محافظت و حراست از این امنیت و آرامش مردم بیدار هستند تا ضربه‌ای به آن وارد نشود.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با تأکید بر اینکه باید ایجاد امنیت و آرامش در جامعه حاصل یک فرایند جمعی و همگانی باشد و همچنین مردم در این فرآیند بسیار مهم عهده‌دار نقش اصلی باشند، تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ناجا موضوع «امنیت مردم پایه» هست. یعنی امنیت باید در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کمک و همراهی مردم شکل بگیرد.

وی بیان داشت: این چشم‌انداز و برنامه امنیت مردم پایه هم اکنون در سطح استان‌ها و شهرستان‌های کل کشور توسط نیروی انتظامی در حال برنامه‌ریزی و اجرایی شدن است.

معصوم بیگی با بیان اینکه همان‌گونه مقام معظم رهبری فرمودند:« عملکرد بسیار خوب نیروی انتظامی می‌تواند موجب افزایش و رشد آبروی نظام اسلامی شود»، گفت: همین جمله به‌خوبی اهمیت جایگاه و نقش نیروی انتظامی را برای همگان تبیین و تشریح می‌کند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در فرمایشات دیگری نیروی انتظامی را مظهر اقتدار و رحمت نظام اسلامی معرفی می‌کنند به این خاطر که فعالیت‌های این نیرو مستمر در جلوی چشم مردم قرار دارد، گفت: سخنان پرمغز مقام معظم رهبری در مورد عملکرد نیروی انتظامی وظایف این نهاد تأمین کننده امنیت و آرامش برای خدمت بیشتر به مردم را دوچندان می‌کند. همان‌گونه دوباره حضرت آقا فرمودند:«پرسنل خدمت گذار نیروی انتظامی مجاهدان فی سبیل الله هستند» که این سخن مدال پر افتخاری برای ما به‌عنوان خادمین مردم می‌باشد.

فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه امروزه بیش از ۱۰۰ هزار نگهبان محله یا پلیس افتخاری و یا بسیج مردمی کمک‌کار نیروی انتظامی هستند، اظهار داشت: در هشت ماه امسال(۱۳۹۶) با تلاش‌هایی که صورت گرفت توانستیم بیش از ۲۰ تن انواع مواد مخدر از سودا گران مرگ کشف و ضبط کنیم و در این رابطه ۱۱۰ باند بزرگ را منهدم سازیم.

وی از شناسایی و انهدام ۱۲۰ باند سرقت در هشت ماه نخست امسال در استان اصفهان خبر داد و گفت: در حوزه آموزش همگانی جهت کاهش جرائم، ایجاد قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل به‌منظور شناسایی و برخورد با باندهای سازمان‌یافته در حوزه‌های مختلف، اراذل‌واوباش و مزاحمین نوامیس مردم و همچنین مبارزه با قاچاق کالا برنامه‌های خوبی تحت عنوان ذوالفقار ۱،۲،۳،۴ در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان اجرایی شده و یا در دستور کار قرارگرفته است.

در پایان این مراسم بنا به پیشنهاد فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان طی حکمی از سوی سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کل کشور که در جمع حاضرین قرائت شد، غلامرضا براتی فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان سمیرم به‌عنوان فرمانده جدید شهرستان برخوار معرفی و از زحمات علی صادقی فرمانده سابق نیروی انتظامی شهرستان برخوار تقدیر و همچنین به او مأموریت فرماندهی جدید نیروی انتظامی شهرستان تیران و کرون داده شد.

انتهای پیام/ج

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top