یک منبع آگاه خبر داد: فرماندار شهرستان برخوار به‌زودی معرفی می‌شود

یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار گفت: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان برخوار قرار است طی هفته‌های آینده فرماندار جدید این شهرستان از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شود.

به گزارش جویا، یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار گفت: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان برخوار قرار است طی هفته‌های آینده فرماندار جدید این شهرستان از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شود.
یک منبع کاملا آگاه در فرمانداری شهرستان برخوار امروز در گفت‌وگو با ارس ضمن عرض تسلیت فرارسیدن اربعین سید و سالار شهیدان حضرت عبدالله الحسین(ع) اظهار کرد: به علت بازنشسته شدن محمدرضا عبدانی فرماندار شهرستان برخوار قرار است طی هفته‌های آینده فرماندار جدید این شهرستان از سوی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان معرفی شود.
وی افزود: تا معرفی فرماندار جدید شهرستان برخوار محمود سلطانی معاون کنونی فرماندار سرپرستی فرمانداری را بر عهده خواهد داشت.
به گزارش جویا برخوار در اصل بلخار بوده که بل به معنی بسیار و خار به معنی تیغ و خار است که در کل به معنی سرزمین پر از خار و تیغ است برخی هم برخوار را به معنی مهد پرورش اسب عنوان می‌کنند.
شهرستان برخوار با جمعیتی نزدیک به ۱۰۰ هزار نفر و با وسعت ۷۷/۱۹۵۲ کیلومترمربع که از این مقدار حدود ۱۸۶۳ کیلومترمربع آن دشت و بقیه به‌صورت ارتفاعات است؛ در شمال اصفهان واقع‌شده است که دولت‌آباد، سین، دستگرد، کمشچه، خورزوق، شاپورآباد و حبیب‌آباد ازجمله شهرهای این شهرستان هستند.
و از بزرگان این شهرستان می‌توان به حضرت آیت‌الله محمدعلی ناصری دولت‌آبادی مجتهد و استاد اخلاق حوزه‌های علمیه اشاره کرد.
انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top