۲۰ ویژه‌برنامه به مناسبت هفته نکوداشت شاهین‌شهر برگزار می‌شود

۲۰ ویژه‌برنامه به مناسبت هفته نکوداشت شاهین‌شهر برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین‌شهر در نشست خبری هفته نکوداشت شاهین‌شهر (۶ الی ۱۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵) گفت: به مناسبت برگزاری این هفته ۲۰ ویژه‌برنامه بااعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون تومان تهیه و تدارک دیده‌شده است.

به گزارش جویاآنلاین، روح‌الله شاه رجبیان مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی و تفریحی شهرداری شاهین‌شهر عصر امروز در نشست خبری هفته نکوداشت شاهین‌شهر (۶ الی ۱۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۵) اظهار کرد: به مناسبت برگزاری این هفته ۲۰ ویژه‌برنامه بااعتباری بالغ‌بر ۱۰۰ میلیون تومان تهیه و تدارک دیده‌شده است.

وی در این نشست هفته نکوداشت شاهین‌شهر را فرصت مناسبی برای ایجاد نشاط در سطح جامعه و استقبال از دهه مبارک فجر دانست و افزود: با همراهی دستگاه‌ها و ادارات و سازمان‌های موجود در شهرستان تمام ظرفیت و توانمندی شهر را در معرض دید همگان قرار خواهیم داد و امیدواریم شرایطی را مهیا کنیم تا شاهین‌شهر در استان و کشور به‌درستی مطرح کنیم.
مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری شاهین‌شهر اعم برنامه‌های هفته نکوداشت شاهین‌شهر را کارناوال شادی، شب‌شعر، مانور دستگاه‌های خدماتی شهر، همایش شعر کودک، جشن ایثار و مقاومت، مسابقات ورزشی و افتتاح چند پروژه عمرانی با حضور مسؤولان استانی و کشوری عنوان کرد.

وی یادآور شد: هفته نکوداشت شاهین‌شهر مجموع برنامه‌های یک سال گذشته سازمان فرهنگی و رفاهی شهرداری شاهین‌شهر است که به همین علت هفته نکوداشت شاهین‌شهر به خود اسم گرفته است.

انتهای پیام/

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top