صادقی؛

۲۱۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان برخوار از ۲۰۲ سوداگر مرگ کشف و ضبط شد

فرمانده نیروی انتظامی سابق شهرستان برخوار با بیان اینکه در حوزه کشف جرائم اقدامات قابل توجهی از جمله دستگیری بیش از یک هزار و ۱۲۹ سارق انجام داده‌ایم، خاطرنشان کرد: در چهار سال گذشته شاهد کاهش چهار درصد جرائم بودیم.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از شهرستان برخوار، سرهنگ علی صادقی فرمانده نیروی انتظامی سابق شهرستان برخوار روز گذشته در سالن جلسات فرمانداری با تبریک اعیاد ماه ربیع‌الاول اظهار کرد: اگر بخواهم اقدامات صورت گرفته در این مدت چهار سال مأموریت خویش در نیروی انتظامی شهرستان برخوار را تشریح کنم بدون شک به زمان زیادی نیاز است.

وی افزود: قدرت و فعالیت نیروی انتظامی زمانی زیبا و مقدس می‌شود که در خدمت به مردم به کار رفته باشد به این دلیل که مقام معظم رهبری فرمودند:« نیروی انتظامی آبروی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است».

فرمانده سابق نیروی انتظامی برخوار با ارائه جزئیاتی از گزارش عملکرد فعالیت خود در حوزه‌های مختلف از جمله آموزش همگانی، ایجاد شورای معتمد پلیس، تعامل با اقشار مختلف مردم، برگزار نشست‌های خبری با رسانه‌ها، ایجاد نمایشگاه‌های تخصصی و مشارکتی، برگزاری مسابقات دانستنی‌های پلیس و سایر گفت: در این چند سال گذشته در حوزه مبارزه با مواد مخدر بیش از ۲۱۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر(تریاک، شیشه و هروئین) از ۲۰۲ سوداگر مرگ کشف و ضبط شد.

وی با بیان اینکه در حوزه کشف جرائم اقدامات قابل توجهی از جمله دستگیری بیش از یک هزار و ۱۲۹ سارق انجام داده‌ایم، خاطرنشان کرد: در چهار سال گذشته شاهد ۹ فقره قتل نیز بودیم.

صادقی با بیان اینکه در حوزه راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش ۲۰ درصد تصادفات در شهرستان برخوار بودیم که متأسفانه تصادفات جرحی وضعیت قابل قبولی نداشت، ادامه داد: برای بیش از یک هزار و ۱۵۰ نفر آموزش همگانی در مدارس، مساجد و سایر جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک و کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی برگزار کردیم.

این مقام نظامی با بیان اینکه در حوزه پلیس امنیت و اطلاعات عمومی اقدامات مؤثر و قابل قبولی با اراذل و اوباش صورت گرفت، تصریح کرد: با همکاری خوبی با نهادهای مختلف ازجمله صنایع و اصناف داشتیم توانستیم بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ نفر اتباع غیرمجاز را طرد کنیم.

وی از کشف بیش از ۳۳ هزار لیتر مشروبات الکی در طی چهار سال اخیر در شهرستان برخوار خبر داد و گفت: در حوزه عملکرد خدمات بهدا از ۴۸۰ خانواده شهدای شهرستان برخوار دلجویی شد.

فرمانده سابق نیروی انتظامی برخوار بیان داشت: در حوزه مهندسی و پشتیبانی توانستیم با رایزنی‌هایی که با شهرداران و اعضای شورای شهر انجام دهیم به ترتیب ۵ هزار متر زمین برای احداث کلانتری کمشچه، ۲ هزار و ۵۰۰ متر زمین برای احداث کلانتری دستگرد و کلانتری مرکزی دولت‌آباد مشکلات سند شش‌دانگ آن حل‌وفصل شود.

وی با بیان اینکه از سال ۱۳۹۲ تا هم‌اکنون با اقداماتی که صورت گرفت هر ساله شاهد کاهش ۴ درصد جرائم بودیم، متذکر شد: کاهش چشم‌گیر نزاع و درگیری و ترویج فرضیه مهم امر به معروف و نهی از منکر یکی دیگر از فعالیت‌های ما در فرماندهی نیروی انتظامی برخوار بود.

صادقی همچنین یادآور شد: شهرستان برخوار ۱۲ امامزاده دارد که امسال بیش از ۲۰ هزار نفر در مراسمات برگزار شده ماه محرم و صفر در این امامزاده‌ها با امنیت و آرامش کامل شرکت کردند.

انتهای پیام/ج

 

موضوعات مرتبط

شما هم می توانیددیدگاه خود را ثبت کنید.

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است.

- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد.

Top